favore.pl
Wynajem toalet mobilnych

Wynajem toalet mobilnych nr 477894

Lokalizacja: Zielonka (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Krzysztof Borkowski
WC Radość Krzysztof Borkowski
Wyślij e-mail
ul. Asnyka 10
05-220 Zielonka

tel: 570455466570455466
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Wynajem toalet mobilnych nie kosztuje dużo, a pozwala na przygotowanie zaplecza sanitarnego w miejscach, gdzie dostęp do sanitariatów jest utrudniony. WC Radość, czyli firma z Zielonki, w województwie mazowieckim wynajmuje toalety na terenie Warszawy i takich powiatów jak warszawski zachodni grodziski, legionowski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski i wołomiński. Przedsiębiorstwo Krzysztofa Borkowskiego dowozi kabiny na wskazane miejsce, a po zakończeniu umowy odbiera. Wynajem obejmuje standardowe toalety, toalety dla niepełnosprawnych i toalety VIP.

WC Radość odpowiada też za serwis toalet mobilnych należących do firmy i do klientów. Opróżnia zbiorniki, czyści pojemniki na nieczystości i wnętrze kabiny usuwając groźne dla zdrowia bakterie i wypełnia zbiorniki płynem antybakteryjnym. Dostarcza też papier, a w toaletach o podwyższonym standardzie wodę do umywalek. Serwis prowadzony jest zazwyczaj co 7,14 i 28 dni lub tak często, jak tego sobie życzy zamawiający usługę.

Wynajęcie toalet mobilnych jest proste, ponieważ wystarczy do tego nawiązanie kontaktu z firmą WC Radość. Najlepiej do tego celu skorzystać z umieszczonego na stronie favore.pl formularza.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Wynajem toalet mobilnych - galeria
Wynajem toalet mobilnych Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Toalety mobilne   Następna usługa: Domy deweloperskie Kiekrz - Osiedle Bojerowa