favore.pl
Toalety mobilne

Toalety mobilne nr 477893

Lokalizacja: Zielonka (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Krzysztof Borkowski
WC Radość Krzysztof Borkowski
Wyślij e-mail
ul. Asnyka 10
05-220 Zielonka

tel: 570455466570455466
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Toalety mobilne to solidne konstrukcje, które firma WC Radość wynajmuje na krótszy i dłuższy czas. Przedsiębiorstwo Krzysztofa Borkowskiego, z siedzibą w Zielonce, dostarcza toalety przenośne do miejsc położonych w stolicy i takich powiatach województwa mazowieckiego, jak grodziski, legionowski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, wołomiński, a także warszawski zachodni. Toalety wykonane są przede wszystkim z tworzyw sztucznych, dlatego są odporne na uszkodzenia i łatwe do utrzymania w czystości, czym zajmuje się WC Radość w ramach serwisu. W ramach kompleksowej obsługi firma co tydzień, dwa tygodnie, 28 dni albo częściej opróżnia zbiorniki z nieczystości i dezynfekuje pojemniki o pojemności 300 litrów. Następnie wypełnia je płynem przeciwbakteryjnym, który tłumi też nieprzyjemne zapachy. Przedsiębiorstwo dezynfekuje też wnętrze kabiny i uzupełnia papier, a w toaletach VIP również wodę, która znajduje się w dodatkowym zbiorniku i służy do mycia rąk w umywalkach.

Toalety mobilne dostarczane są na place budowy, koncerty, wydarzenia sportowe, a także na campingi i na teren ogródków działkowych. Są tanim i prostym rozwiązaniem problemu braku stałego zaplecza sanitarnego.

Kontakt z firmą WC Radość w celu zamówienia dostawy toalet mobilnych najlepiej nawiązać na stronie favore.pl.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Toalety mobilne - galeria
Toalety mobilne Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Serwis toalet przenośnych   Następna usługa: Wynajem toalet mobilnych