favore.pl
Wynajem toalet przenośnych

Wynajem toalet przenośnych nr 477890

Lokalizacja: Zielonka (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Krzysztof Borkowski
WC Radość Krzysztof Borkowski
Wyślij e-mail
ul. Asnyka 10
05-220 Zielonka

tel: 570455466570455466
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Wynajem toalet przenośnych oferuje WC Radość z Zielonki, w województwie mazowieckim. Firma Krzysztofa Borkowskiego dysponuje wytrzymałymi, pojemnymi i tanimi w dzierżawie kabinami WC. Zapewnia wynajem na dowolny czas z dowozem na miejsce, serwisem i odbiorem. Toalety mobilne od WC Radość używane są na budowach, w trakcie festiwali, koncertów i wydarzeń sportowych, a także na cmentarzach, działkach i wszędzie tam, gdzie dostęp do toalet jest utrudniony.

WC Radość w ramach serwisu toalet opróżnia ich zbiorniki, myje je i wypełnia płynem, który jednocześnie zwalcza bakterie i zapewnia świeży zapach. Także wnętrze kabiny jest dezynfekowane dla bezpieczeństwa użytkowników, a pracownicy firmy dbają też o uzupełnianie papieru i dolewanie wody do zbiorników połączonych z umywalkami. Umywalki są dodatkowym elementem wyposażenia, który można znaleźć w toaletach VIP, które WC Radość poza standardowymi toaletami również wynajmuje.

Kontakt z firmą w celu wynajęcia toalet najlepiej nawiązać za pomocą strony favore.pl, gdzie znajduje się specjalny formularz.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Wynajem toalet przenośnych - galeria
Wynajem toalet przenośnych Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Toalety przenośne   Następna usługa: Dzierżawa toalet przenośnych