Favore.plUsługiUsługi pozostałe Białystok

Wróżby, porady ezoteryczne, Białystok

KATEGORIE
ZLECENIA - BIAŁYSTOK
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Chcesz poznać swoją przyszłość lub poradzić się w trudnej sytuacji? Szukasz wróżki, jasnowidza lub astrologa? Potrzebujesz wróżby z kart tarota? A może kogoś, kto pokieruje i wesprze Twój rozwój duchowy?

Wyszukaj ofertę kierując się kategoriami lub opisz dokładnie, czego szukasz, w jakim zakresie itd.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Wyślij zapytanie
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

  • Kompletna strona internetowa dla Twojej firmy Profesjonalna grafika, indywidualne treści dopasowane do Twojej działalności.
    Domena + roczne utrzymanie strony w cenie. Strona WWW Cała Polska
    HIT
  • Walentynki - analiza przyszłego lub obecnego partnera Analiza przyszłego lub obecnego partnera (partnerki) numerologicznie, astrologicznie oraz z kart tarota. Podając imię oraz datę urodzenia partnera lub partn...Walentynki- analiza przyszłego lub obecnego partnera, Białystok, podlaskie 50 zł sztuka Białystokpodlaskie
  • brak zdjęcia

Wycieczka do jasnowidza oraz porady ezoteryczne - Kilkadziesiąt lat temu nie było telewizji, Internetu oraz innych środków, którymi dzisiaj dociera do nas przekaz reklamowy. Słyszymy współcześnie o masach uzdrowicielach, bioterapeutach, radiestetach, jasnowidzach, wróżkach czy mistrzach duchowych oferujących nam cudotwórcze rozwiązania , jak również masowo proponujących się gdzie i jak popadnie. Należałoby rozważyć, co dają nam porady ezoteryczne oraz jaki wpływ wywierają na naszą codzienną egzystencję. Zdecydowana większość osób chce poznać swoją przyszłość. Spodziewają się, które podpowiedzą im jak zachowywać się, by przyszłość przedstawiała się w różowych barwach. Aczkolwiek przyszłość i te znaki są zakorzenione w nas samych. Wszystko to, co ma się zdarzyć nie jest uzależniona od innych, ale też od nas samych, naszych poczynań, a także cech charakteru. Wróżenie i wróżby są zespołem czynności, które mają na celu przewidywanie najbliższej przyszłości przy pomocy różnorakich urządzeń oraz technik. Niektóre wróżby , jak również metody wróżenia odnoszą się często do mocy , które ciężko pojąć zwykłemu człowiekowi. Wróżka ma na celu odkryć Twój talent, a także poradzić w trudnych przypadkach, które niepokoją Cię, przedstawić alternatywę oraz podpowiedzieć - w jaki sposób możesz osiągnąć własne apogeum szczęścia. Wróżbita, jasnowidz usuwa zahamowania, zdejmuje złe uroki i klątwy, oczyszcza energię, leczy kolorami, zajmuje się kreowaniem wizerunku – stylizacją wyglądu, , jak również rozwiązuje problemy i rozterki człowieka, które z jego punktu patrzenia wydają się nie do rozwikłania. Duże grono z nas chce zerwać zasłonę, za którą jest nasz dalszy los, albo wyjaśnić zjawiska, które wydają się nadprzyrodzone. Dlatego to też, coraz częściej decydujemy się na wizyty u jasnowidzów, wróżek, czy korzystamy z usług wielu innych specjalistów.