Favore.plUsługiUsługi pozostałe Gdańsk

Wróżby, porady ezoteryczne, Gdańsk

ZLECENIA - GDAŃSK
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Chcesz poznać swoją przyszłość lub poradzić się w trudnej sytuacji? Szukasz wróżki, jasnowidza lub astrologa? Potrzebujesz wróżby z kart tarota? A może kogoś, kto pokieruje i wesprze Twój rozwój duchowy?

Wyszukaj ofertę kierując się kategoriami lub opisz dokładnie, czego szukasz, w jakim zakresie itd.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Wyślij zapytanie
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

  • Nie znaleziono usług Określiłeś wyszukiwanie dla lokalizacji (Gdańsk) - wyszukaj na terenie całej Polski Przeglądaj katalog usług

Wizyta u jasnowidza i rady ezoteryczne - jakiś czas temu temu nie było Internetu, telewizji i innych kanałów, którymi w tej chwili dopływa do nas reklama. Słyszymy współcześnie o ogromnej ilości uzdrowicielach, bioterapeutach, radiestetach, jasnowidzach, mistrzach duchowych czy wróżkach oferujących nam cudotwórcze rozwiązania oraz masowo reklamujących się gdzie i jak wypadnie. Należałoby przemyśleć, co dają nam porady ezoteryczne oraz jak oddziałują na naszą codzienną egzystencję. Większość ludzi chce poznać swoją przyszłość. Wyglądają, które podpowiedzą im jak postępować, by przyszłość była piękna. Jednak przyszłość i te drogowskazy tkwią w nas. Wszystko to, co ma się zdarzyć nie jest uzależniona od innych, ale również od nas, naszego działaniai naszego charakteru. Wróżenie oraz wróżby są zbiorem czynności, które za cel mają przepowiadanie najbliższej przyszłości przy pomocy różnych rzeczy i technik. Prawie wszystkie przepowiednie , jak również techniki wróżenia odnoszą się bardzo często do mocy nadprzyrodzonych. Wróżbita ma za zadanie wydobyć Twoje umiejętności, jak również zaradzić w pewnych sytuacjach, które niepokoją Cię, przedstawić alternatywne rozwiązanie i podsunąć odpowiedź - jak możesz sięgnąć po własne apogeum samozadowolenia. Wróżbita, jasnowidz eliminuje opory, zdejmuje złe uroki oraz klątwy, oczyszcza energię, leczy kolorami, zajmuje się kreowaniem wizerunku – stylizacją wyglądu, a także rozwiązuje kłopoty oraz dylematy człowieka, które z jego punktu patrzenia wydają się nie do rozwiązania. Duże grono z nas potrzebuje zerwać zasłonę, za którą kryje się nasz dalszy los, albo wyjaśnić wizje, które wydają się nadprzyrodzone. Dlatego to też, coraz częściej wybieramy się do jasnowidzów, wróżbitów, czy korzystamy z usług różnych specjalistów.