Favore.plUsługiUsługi pozostałe Radom

Wróżby, porady ezoteryczne, Radom

ZLECENIA - RADOM
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Chcesz poznać swoją przyszłość lub poradzić się w trudnej sytuacji? Szukasz wróżki, jasnowidza lub astrologa? Potrzebujesz wróżby z kart tarota? A może kogoś, kto pokieruje i wesprze Twój rozwój duchowy?

Wyszukaj ofertę kierując się kategoriami lub opisz dokładnie, czego szukasz, w jakim zakresie itd.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Wyślij zapytanie
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

  • Nie znaleziono usług Określiłeś wyszukiwanie dla lokalizacji (Radom) - wyszukaj na terenie całej Polski Przeglądaj katalog usług

Wyprawa do jasnowidza oraz porady ezoteryczne - Kilkanaście lat temu temu nie było telewizji, Internetu oraz innych środków, którymi obecnie dopływa do nas przekaz reklamowy. Słyszymy współcześnie o masach uzdrowicielach, bioterapeutach, jasnowidzach, radiestetach, mistrzach duchowych czy wróżkach oferujących nam cudotwórcze rozwiązania , jak również nachalnie proponujących się gdzie i jak popadnie. Warto zastanowić się, co dają nam porady ezoteryczne i jak wpływają na nasze codzienne życie. Duże grono osób pragnie poznać swoją przyszłość. Wyglądają, które zasugerują im jak działać, by przyszłość przedstawiała się w różowych barwach. Tymczasem przyszłość i te znaki są zakorzenione w nas samych. Ogół tego, co ma się wydarzyć nie jest uzależniona od innych, ale również od nas, naszych poczynań, a także cech charakteru. Wróżby oraz wróżenie są zespołem czynności, które za cel mają przepowiadanie przyszłości przy użyciu różnorakich rzeczy i technik. Liczne wróżby i sposoby wróżenia odwołują się bardzo często do sił nadprzyrodzonych. Wróżbita ma na celu odkryć Twoje umiejętności, jak również zaradzić w trudnych wypadkach, które nurtują Cię, wskazać alternatywę i podpowiedzieć - jak możesz sięgnąć po własne apogeum radości. Wróżbita, jasnowidz eliminuje blokady, zdejmuje złe uroki i klątwy, oczyszcza energię, leczy kolorami, zajmuje się stylizacją wyglądu - kreowaniem wizerunku, a także rozwiązuje kłopoty oraz dylematy człowieka, które z jego perspektywy widzenia wydają się nie do rozwiązania. Większa część z nas pragnie zerwać kotarę, za którą kryje się nasz dalszy los, albo zinterpretować zjawiska, które wydają się nadprzyrodzone. Toteż, coraz częściej decydujemy się na wizyty u jasnowidzów, wróżbitów, czy korzystamy z usług wielu innych znachorów.