Favore.plUsługiUsługi pozostałe Gliwice

Wróżby, porady ezoteryczne, Gliwice

ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Chcesz poznać swoją przyszłość lub poradzić się w trudnej sytuacji? Szukasz wróżki, jasnowidza lub astrologa? Potrzebujesz wróżby z kart tarota? A może kogoś, kto pokieruje i wesprze Twój rozwój duchowy?

Wyszukaj ofertę kierując się kategoriami lub opisz dokładnie, czego szukasz, w jakim zakresie itd.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Wyślij zapytanie
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

  • Nie znaleziono usług Określiłeś wyszukiwanie dla lokalizacji (Gliwice) - wyszukaj na terenie całej Polski Przeglądaj katalog usług

Wyprawa do jasnowidza , a porady ezoteryczne - Kilkadziesiąt lat temu nie mieliśmy dostępu do telewizji, Internetu , czy też innych źródeł, którymi w tej chwili dopływa do nas przekaz reklamowy. Słyszymy współcześnie o masach uzdrowicielach, bioterapeutach, jasnowidzach, radiestetach, mistrzach duchowych czy wróżkach oferujących nam cudotwórcze rozwiązania i masowo reklamujących się gdzie i jak wypadnie. Należałoby przemyśleć, co dają nam porady ezoteryczne oraz jaki wpływ wywierają na nasze codzienne życie. Duże grono osób chciałaby przewidzieć swoje przyszłe losy. Wyglądają, które podpowiedzą im jak postępować, by przyszłość przedstawiała się w różowych barwach. Jednak przyszłość i te drogowskazy tkwią w nas. Ogół tego, co ma się zdarzyć zależy nie tylko od innych, ale także od nas samych, naszych poczynańoraz cech charakteru. Wróżby i wróżenie są zespołem czynności, które mają na celu przepowiadanie przyszłości przy użyciu specjalnych rzeczy oraz technik. Liczne przepowiednie , jak również sposoby wróżenia odnoszą się bardzo często do sił , które ciężko zrozumieć zwykłemu człowiekowi. Wróżka ma na celu odnaleźć Twój talent, ale również poradzić w trudnych przypadkach, które niepokoją Cię, przedstawić alternatywę , jak również podpowiedzieć - jak możesz sięgnąć po własne apogeum szczęścia. Wróżbita, jasnowidz usuwa opory, zdejmuje złe uroki oraz klątwy, oczyszcza energię, leczy kolorami, zajmuje się stylizacją wyglądu - kreowaniem wizerunku, , jak również rozwiązuje kłopoty oraz rozterki człowieka, które z jego perspektywy patrzenia wydają się nie do rozwiązania. Większa część z nas pragnie zerwać zasłonę, za którą jest nasz dalszy los, czy też wyjaśnić wizje, które wydają się nadprzyrodzone. Dlatego też, coraz częściej wybieramy się do jasnowidzów, wróżek, jak również korzystamy z usług różnych znachorów.