Favore.plForumBranża przemysłowa i rzemieślnicy

Ile kosztuje Air Taxi czyli taksówka powietrzna, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ile kosztuje Air Taxi czyli taksówka powietrzna

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • darriofi 27 sty 2017, 20:15
    Nadia masz rację. Sam współpracuję właśnie z tak zwaną „wyższą kadrą” i mogę przyznać, że często najważniejszym kryterium przy wyborze środka transportu jest …. czas. Wystarczy pomyśleć ile kosztuje dzień pracy np. 5 najważniejszych osób w firmie. Wtedy otrzymujesz odpowiedź, dlaczego air taxi, chociażby z wymienionej wyżej firmy jest dobrym rozwiązaniem.
    Cytuj
  • henry80 1 lut 2017, 21:08
    darriofi napisał:Nadia masz rację. Sam współpracuję właśnie z tak zwaną „wyższą kadrą” i mogę przyznać, że często najważniejszym kryterium przy wyborze środka transportu jest …. czas. Wystarczy pomyśleć ile kosztuje dzień pracy np. 5 najważniejszych osób w firmie. Wtedy otrzymujesz odpowiedź, dlaczego air taxi, chociażby z wymienionej wyżej firmy jest dobrym rozwiązaniem.
    Reasumując: samolot rejsowy to masowy charakter lotu, musimy się dopasować do rozkładu lotów. Taksówka powietrzna np. z Call&Fly to indywidualny charakter lotu, plan lotu ustalany indywidualnie, lądowanie często tam, gdzie samolot rejsowy nie lata. O tym, co jest najkorzystniejsze powinna zdecydować asystentka/asystent.
    Cytuj
  • cocco29 6 lut 2017, 18:41
    Popieram poprzednika w 100% uśmiech Nic dodać, nic ująć przymrużenie oka
    Cytuj
  • mjoko 7 lut 2017, 13:20
    Okej, rozwiązanie moze i fajne, ale:

    1. ile trwa zamówienie usługi?
    2. ile kosztuje?
    3. takim samolocikiem to wszędzie można wylądać?
    4. ile osób się mieści w samolocie?
    Cytuj
  • darriofi 2 mar 2017, 23:03
    mjoko napisał:Okej, rozwiązanie moze i fajne, ale:

    1. ile trwa zamówienie usługi?
    2. ile kosztuje?
    3. takim samolocikiem to wszędzie można wylądać?
    4. ile osób się mieści w samolocie?
    Proszę Pana:
    1. Zależy głównie od osoby, która zamawia. U nas od momentu zatwierdzenia planu lotu do wylotu minęły chyba trochę ponad 2 godziny.
    2. Nie da się określić, trochę zbyt ogólne pytanie, bo cena jest zależna od specyfikacji lotu.
    3. Z tego, co się orientuję to nawet na lotniskach trawiastych można lądować, jest też opcja (w Call&Fly) wynajęcia helikoptera.
    4. Zależy od maszyny. Sprawdź sobie na ich stronie tak jest specyfikacja floty.
    Cytuj
  • nadiakowalewska 7 mar 2017, 8:56
    Osoba wyżej – bardzo ładnie napisane. Ze swojej strony mogę dodać, że tak naprawdę 2h to bardzo krótki czas od momentu zatwierdzenia planu lotu do wylotu. Mniejszym samolotem, np. Cessną spokojnie na trawiastym lotnisku można wylądować. Na stronie Call&Fly jest mapa lotnisk. W sieci też można bez kłopotu ją odnaleźć.
    Cytuj
  • mjoko 6 kwi 2017, 16:50
    No okej, ale powiedzmy wypada jakaś „kryzysowa sytuacja”, dzwonisz do tego Call&Fly, mówisz że potrzebujesz się dostać np. do Przemyśla i oni lecą od tak?
    Cytuj
  • darriofi 7 kwi 2017, 17:09
    Tak, kilka razy korzystaliśmy z ich pomocy i czas od zamówienia do wylotu nie był dłuższy niż 2h
    Cytuj
  • mjoko 7 kwi 2017, 21:45
    I w 2h można przygotować samolot?
    Cytuj
  • darriofi 8 kwi 2017, 17:23
    Samolot albo helikopter. Ja nie jestem specjalistą od takich maszyn. Jeżeli firma deklaruje, że wylecimy w ciągu 2h i słowa dotrzymuje to dla mnie jest to bardzo dobre rozwiązanie.
    Cytuj
Branża przemysłowa i rzemieślnicy - dyskusje na forum