Favore.plForumBranża przemysłowa i rzemieślnicy

Ile kosztuje Air Taxi czyli taksówka powietrzna, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ile kosztuje Air Taxi czyli taksówka powietrzna

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • darriofi 7 maj 2017, 12:52
    markzzT napisał:Też mnie zastanawia, po co dla firm takie usługi w ogóle?
    Są różne sytuacje. U nas trzeba było kiedyś bardzo szybko dostarczyć dokumentację przetargową. Samochód i kurier odpadały, e-mail również. Samolot okazał się dobrym rozwiązaniem.
    Cytuj
  • markzzT 8 maj 2017, 14:56
    darriofi napisał:
    markzzT napisał:Też mnie zastanawia, po co dla firm takie usługi w ogóle?
    Są różne sytuacje. U nas trzeba było kiedyś bardzo szybko dostarczyć dokumentację przetargową. Samochód i kurier odpadały, e-mail również. Samolot okazał się dobrym rozwiązaniem.
    I nie można takie dokumentacji wysłać elektronicznie do przetargu tylko trzeba samolotem lecieć?
    Cytuj
  • darriofi 8 maj 2017, 15:08
    markzzT napisał:
    darriofi napisał:
    markzzT napisał:Też mnie zastanawia, po co dla firm takie usługi w ogóle?
    Są różne sytuacje. U nas trzeba było kiedyś bardzo szybko dostarczyć dokumentację przetargową. Samochód i kurier odpadały, e-mail również. Samolot okazał się dobrym rozwiązaniem.
    I nie można takie dokumentacji wysłać elektronicznie do przetargu tylko trzeba samolotem lecieć?
    Nie można było. Są pewne wymogi formalne. Z resztą podałem to tylko przykład. Tak naprawdę powodów, dla których warto korzystać z wynajmu samolotu w Call&Fly jest dużo. Trudno mi wymienić, każda firma ma przecież inny profil działalności.
    Cytuj
  • markzzT 8 maj 2017, 20:31
    darriofi napisał:
    markzzT napisał:
    darriofi napisał:
    markzzT napisał:Też mnie zastanawia, po co dla firm takie usługi w ogóle?
    Są różne sytuacje. U nas trzeba było kiedyś bardzo szybko dostarczyć dokumentację przetargową. Samochód i kurier odpadały, e-mail również. Samolot okazał się dobrym rozwiązaniem.
    I nie można takie dokumentacji wysłać elektronicznie do przetargu tylko trzeba samolotem lecieć?
    Nie można było. Są pewne wymogi formalne. Z resztą podałem to tylko przykład. Tak naprawdę powodów, dla których warto korzystać z wynajmu samolotu w Call&Fly jest dużo. Trudno mi wymienić, każda firma ma przecież inny profil działalności.
    I co, wmówisz mi, że dostarczenie papierka jest tyle warte?
    Cytuj
  • darriofi 8 maj 2017, 22:39
    Nie jest moim zadaniem wmawianie czegoś. Każda firma jest inna i ma inne potrzeby. Jedne firmy nie muszą korzystać z taksówek powietrznych, dla innych jest to standard.
    Cytuj
  • mjoko 9 maj 2017, 8:32
    Popieram osobę wyżej. Dla wielu firm takie usługi jakie świadczy Call&Fly są po prostu potrzebne. Poza tym, prezes dużej spółki jak załatwia interesy ważne dla firmy to nie będzie jeździł pociągiem.
    Cytuj
  • markzzT 7 cze 2017, 22:26
    Okej, ja rozumiem kryzysowe sytuacje, ale w takich momentach działają też np. kurierzy itd.
    Cytuj
  • darriofi 8 cze 2017, 13:28
    markzzT napisał:Okej, ja rozumiem kryzysowe sytuacje, ale w takich momentach działają też np. kurierzy itd.
    Nie zgodzę się. Oczywiście w 90% przypadków sprawdzi się kurier, można też dostarczyć np. dokumentację pocztą, ale zdarzają się także sytuacje, że różne sprawy trzeba załatwiać szybko i osobiście, jak dostarczenie dokumentów na przetarg (co nam się zdarzył). Wtedy taka taksówka powietrzna z Call&Fly jest jedynym rozwiązaniem.
    Cytuj
  • nadiakowalewska 9 cze 2017, 11:52
    Pozwolę sobie na dwa zdania wtrącenia. Przy bardzo dużych zleceniach, czy współpracy między dużymi firmami też liczy się wizerunek. Samolot go zdecydowanie poprawia. Którym latacie?
    Cytuj
  • darriofi 9 cze 2017, 13:43
    nadiakowalewska napisał:Pozwolę sobie na dwa zdania wtrącenia. Przy bardzo dużych zleceniach, czy współpracy między dużymi firmami też liczy się wizerunek. Samolot go zdecydowanie poprawia. Którym latacie?
    Tak. To prawda – korzystanie z samolotu podnosi wiarygodność firmy. Co do samolotu to różnie. Każdy lot jest inny. Czasem lecą 2 osoby, ostatnio leciało więcej. Zawsze wcześniej kontaktujemy się z Call&Fly i oni nam podpowiadają jaki samolot będzie odpowiedni. Ostatnio lecieliśmy Beechcraftem Baronem – ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
    Cytuj
Branża przemysłowa i rzemieślnicy - dyskusje na forum