Favore.plForumBranża przemysłowa i rzemieślnicy

Ile kosztuje Air Taxi czyli taksówka powietrzna, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ile kosztuje Air Taxi czyli taksówka powietrzna

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • markzzT 7 sie 2017, 22:42
    Moim zdaniem LOT pewniejszy. Rozkład to rozkład.
    Cytuj
  • mjoko 7 sie 2017, 23:21
    Ok, ale zwróć uwagę na fakt, że samolotu LOT-u lądują wyłącznie na 14 czy 15 lotniskach w Polsce. Natomiast samolot prywatny z Call&Fly ląduje na ponad 80, w tym na lotniskach cywilnych. Reasumując – lądujesz kiedy chcesz i to najbliżej miejsca docelowego. A czy pewniejszy? O ilości opóźnionych lub odwołanych połączeń lotu krążą wręcz opowiadania uśmiech
    Cytuj
  • mceglarz 7 sie 2017, 23:37
    Jak dla mnie takie rozwiązania, jakie oferuje air taxi, np. właśnie Call&Fly są najlepsze. Biznes jest czasem nieprzewidywalny, są nieplanowane spotkania na których trzeba być. Wtedy powietrzna taksówka jest nie do zastąpienia.
    Cytuj
  • mjoko 7 paź 2017, 13:58
    mceglarz napisał:Jak dla mnie takie rozwiązania, jakie oferuje air taxi, np. właśnie Call&Fly są najlepsze. Biznes jest czasem nieprzewidywalny, są nieplanowane spotkania na których trzeba być. Wtedy powietrzna taksówka jest nie do zastąpienia.
    Ktoś z nimi zagranicę latał? Organizacja lotu jest taka sama? Zastanawiam się nad helikopterem, czy to nie lepsze rozwiązanie jest.
    Cytuj
  • mceglarz 8 paź 2017, 13:34
    mjoko napisał:
    mceglarz napisał:Jak dla mnie takie rozwiązania, jakie oferuje air taxi, np. właśnie Call&Fly są najlepsze. Biznes jest czasem nieprzewidywalny, są nieplanowane spotkania na których trzeba być. Wtedy powietrzna taksówka jest nie do zastąpienia.
    Ktoś z nimi zagranicę latał? Organizacja lotu jest taka sama? Zastanawiam się nad helikopterem, czy to nie lepsze rozwiązanie jest.
    Jak najbardziej. Ostatnio z forum ekonomicznego w Krynicy leciałem z nimi do Berlina i nie było żadnego problemu w tym że jedno lotnisko trawiast w górach, drugie komunikacyjne w Niemczech. Ja zdecydowanie polecam samolot. Helikopter wtedy kiedy miejsce docelowe leży daleko od dostępnych lotnisk.
    Cytuj
  • darriofi 9 paź 2017, 9:42
    mceglarz napisał:
    mjoko napisał:
    mceglarz napisał:Jak dla mnie takie rozwiązania, jakie oferuje air taxi, np. właśnie Call&Fly są najlepsze. Biznes jest czasem nieprzewidywalny, są nieplanowane spotkania na których trzeba być. Wtedy powietrzna taksówka jest nie do zastąpienia.
    Ktoś z nimi zagranicę latał? Organizacja lotu jest taka sama? Zastanawiam się nad helikopterem, czy to nie lepsze rozwiązanie jest.
    Jak najbardziej. Ostatnio z forum ekonomicznego w Krynicy leciałem z nimi do Berlina i nie było żadnego problemu w tym że jedno lotnisko trawiast w górach, drugie komunikacyjne w Niemczech. Ja zdecydowanie polecam samolot. Helikopter wtedy kiedy miejsce docelowe leży daleko od dostępnych lotnisk.
    Też jestem zdania, że samolot jest lepszym rozwiązaniem. Napisałbym tak: samolot – loty krajowe + zagraniczne, większe dystanse, helikopter – loty krajowe na krótkich dystansach. To oczywiście tylko moja opinia na podstawie dotychczasowych doświadczeń z Call&fly.
    Cytuj
  • mceglarz 4 lis 2017, 21:42
    Ja korzystałem w Call&Fly z heli oraz z samolotu. Wolę samolot bo jest wygodniejszy, ma większy komfort podróży. Niemniej jednak wybór ostatecznego rozwiązania jest uzależniony od długości trasy i miejsca docelowego.
    Cytuj
  • romozim 5 cze 2018, 14:40
    W styczniu dwa razy miałem możliwość podróżowania samochodem na trasie Przemyśl-Gdańsk i powiem szczerze, że mimo iż stan dróg się poprawia to podróż trwa naprawdę bardzo długo. Do tego musiałem po spotkaniu biznesowym wynająć hotel i wrócić następnego dnia, co już spowodowało sporą stratę czasu. Następnym razem skorzystam właśnie z taksówki powietrznej z Call&Fly.
    Cytuj
  • darriofi 6 cze 2018, 23:41
    Fakt. Taka liczba kilometrów potrafi człowieka dobić. A weź jak jeszcze na przykład jedzie kilka osób? Wynajęcie hotelu, opłacenie jedzenia i czas potrzebny na powrót sporo kosztują. A jak się trzeba wybrać poza Polskę ….
    Cytuj
  • romozim 7 cze 2018, 10:23
    Tak, to wtedy już moim zdaniem pozostaje tylko wynajęcie samolotu. Masz rację, często uważałem, że koszt tradycyjnej podróży jest niższy, ale dopiero teraz na własnej skórze się przekonałem, że wynajęcie taksówki powietrznej jest bardzo dobrym rozwiązaniem.
    Cytuj
Branża przemysłowa i rzemieślnicy - dyskusje na forum