Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Co można grillować

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co można grillować

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • KoKoszka 5 cze 2011, 7:38
    Witam wszystkich, a mam pytanie do amatorów grilowania. Szukam pomysłów na ciekawe potrawy z grilla, bo u nas sezon już w pełni, praktycznie co tydzień robimy imprezkę przy grillu, ale ileż można tego mięcha zjeść. W kółko tylko kiełbasa, karkówka, filety z kurczaka i do tego sałatki. No ja jeszcze cebulkę kładę, ale to też jako dodatek. Macie jakieś pomysły co jest jescze dobre z grilla?
    Cytuj
  • Grantorino 5 cze 2011, 8:00
    Prawie wszystkie warzywa mozna grillować! My bardzo lubimy cukinię, można ją po prostu pokroić w plastry i na ruszt (tylko wcześniej posypać solą albo wegetą żeby puściła soki) a moja żona robi też takie łódki tzn kroi wzdłuż i nadziewa pokrojonymi pomidorami, czosnkiem, ziołami i serem. Rewelacja!
    Cytuj
  • zosiasamosia 5 cze 2011, 8:56
    O to jest pyszniutkieuśmiech Ale też w podobny sposób można przygotować paprykę. Ja dosłownie tak samo nadziewam czerwoną, tylko nie kładę tego od razu na ruszt tylko na folii aluminiowej. Ostatnio robiłam z serem plesniowym. Rozeszła sie jak świeże bułeczki.
    Cytuj
  • Domatorres 5 cze 2011, 11:42
    Można i bułeczki grilowaćuśmiech Do tego masełko czosnkowe albo ziołowe, palce lizać. Można na grilla cebulkę, czosnek, cukinię, paprykę, bakłażana, ale to i tak najlepiej smakuje pod mięsoprzymrużenie oka I do tego zimne piwko i mamy zestaw idealny.
    Cytuj
  • KoKoszka 5 cze 2011, 12:55
    Domatorres napisał:Można i bułeczki grilowaćuśmiech Do tego masełko czosnkowe albo ziołowe, palce lizać. Można na grilla cebulkę, czosnek, cukinię, paprykę, bakłażana, ale to i tak najlepiej smakuje pod mięsoprzymrużenie oka I do tego zimne piwko i mamy zestaw idealny.
    I rekordowy poziom cholesterolu. Ja bym jednak spróbowała trochę zdrowiej...
    Cytuj
  • nafnafff 5 cze 2011, 16:43
    Bardzo Wam polecam (jeśli nie znacie tego) camemberta z grilla. Jest niesamowity. Do tego jjest do kupienia sos balsamiczny, a jeszcze świeża truskawka jak się znajdzie to już w ogóle poezja...
    Cytuj
  • Eli2010 5 cze 2011, 20:09
    No ale to znowu ten cholesterolskrzywienie My robimy sobie buschettę z grilla, tzn pieczemy chleb posmarowany maslem i czosnkiem, potem na to idą pokrojone pomidorki z ziołamii. Cudo.
    Cytuj
  • casia1980 5 cze 2011, 20:33
    A wiecie jak się robi czosnek z grilla? Słyszałam, że bardzo smaczny..
    Cytuj
  • Niania90 5 cze 2011, 23:22
    A to ja wiem! Pieczesz całą główkę czosnku, on się robi w środku taki mięciutki jak krem, że można go wyciskać na chleb czy mięsko. Tylko potem jedzący go mają antywampirowe oddechy! Ale to szczególprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Filiposlaw 6 cze 2011, 0:21
    Polecam ryby z grilla. Upieczone w folii, z masłem i ziołami. Do tego miska salaty pycha i zdrowo!
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum