Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Co można grillować, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co można grillować

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Filiposlaw 8 cze 2011, 9:58
    Wg mnie taki upieczony ma delikatniejszy smak. Poza tym jak wszyscy go jedzą to nikomu nie przeszkadzaprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Aurelka 8 cze 2011, 12:08
    Mi tez już ślinka cieknieuśmiech Od siebie dorzuce oscypka. Kto nie próbował nie wie ile straciłprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Grantorino 8 cze 2011, 12:35
    No nie ma się czym chwalić, ale ja mam już cała klawiaturę obślinioną przez Wasze wywodywielki uśmiech Byle do weekendu.
    Cytuj
  • panchita 8 cze 2011, 14:48
    Czy jak grliujecie warzywa to je smarujecie/skrapiacie przedtem jakimś tluszczem? Nie wiem masło czy oliwa... Bo tak same to chyba wysychnąc mogą nie?
    a w ten weekend nie chcę Was martwić, ale pogoda niepewna... może padaćsmutny Ale może nie bedzieprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Stinaa 8 cze 2011, 15:19
    Uwielbiam pianki z grilla (tzw marshmallows) tylko nie w szaszłykach, po prostu obracam samą piankę na patyczku aż robi sie taka nadmuchana, wtedy z wierzchu jest chrupiaca, a środek cudnie się ciągnie... a jak ktoś lubi owoce morza to niech sobie zgriluje krewetki albo i kalmara, ło!
    Cytuj
  • becia_koronczarka 8 cze 2011, 16:06
    Fajne macie przepisy. a ja czytałam fdzies niedawno, że nie powinno sie w ogóle grilować kiełbasy, tylko surowe, nieprzetworzone kawałki mięsa. Bo w produkcji uzywają jakichs substancji do kiełbas, które po uwędzeniu na grilu sa rakotwórcze.
    Cytuj
  • krltoj 21 sie 2011, 19:50
    ja poza mięsem, uwielbiam warzywa z grilla. np. papryka albo cukinia. do tego mięsko z grilla plus ziemniaczki z grilla i obiad gotowy uśmiech
    Cytuj
  • jimmka 26 sie 2011, 14:37
    Ja lubię wszystko z grilla, jednak chyba tą nieszczęsną kiełbasę najmniej język
    Cytuj
  • cinderella2 7 wrz 2011, 14:49
    Ja uwielbiam warzywa z grilla, np. papryke albo cukinie. Ale lubie tez grillowany serek camembert. Palce lizac! Chociaz zwykla kielbaska tez nie pogardze język
    Cytuj
  • tetete 15 wrz 2011, 13:28
    Praktycznie wszystko język od każdego chyba rodzaju mięsa, po rybki, krewetki, ziemniaczki w folii (uwielbiam!!) i inne. Może bardziej śródziemnomorsko? Można pogrillowac sobie właśnie np. krewetki na grillu a do tego zrobić chlebek, posmarować oliwą i czosnkiem i położyć na grill, mniam!
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum