Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Co można grillować, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co można grillować

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • fas24 13 kwi 2012, 14:47
    mi smakuje prawie wszystko, z wyjątkiem fileta z kurczaka
    Cytuj
  • fas24 6 sie 2012, 12:52     (ostatnio zmieniony przez autora 6 sie 2012, 12:54, w całości zmieniany 1 raz)
    Co jeszcze grillujecie?
    Cytuj
  • 6 sie 2012, 14:53
    Najlepsze przepisy na kurczaka z grilla znaleźć można wszędzie. Każdy jest dobry i warto wypróbowania. Z kurczakiem można eksperymentować na wszelkie sposoby. Grill stwarza zupełnie nowe możliwości. Taki kurczak z grilla w ananasie. To dopiero dobre danie.
    Cytuj
  • 8 sie 2012, 10:58
    Zgadzam się z tobą landrynka. Kurczak bardzo dobrze smakuje z grilla. W ogóle dania z kurczaka są świetne. W każdej postaci. Na grillu najwcześniej robię go w postaci szaszłyków lub skrzydełek lub udek.
    Cytuj
  • faworytowy 8 sie 2012, 14:40
    Wow.... grillować można absolutnie wszystko, od warzyw, po ryby, mięsa, wędliny. Ostatnio byłem zaproszony do sąsiadów,robiono właśnie grilla, miałem okazję popróbować trzy gatunki kiełbas, plus żeberka, rybę i szaszłyki. Uczta była wspaniała. przymrużenie oka
    Cytuj
  • szalonaJadzia 10 sie 2012, 12:05
    Zgadzam się. Na grillu można wszystko zrobić i wszystko będzie bardzo smaczne. Te przepisy na kurczaka są moim zdaniem jednak trochę mało wyszukane i wg wszystkich robi się go tak samo na grillu. Ciekawe jakby smakował kurczak w miodzie z grilla?! Ryby najlepsze dla mnie są w warzywach. pycha
    Cytuj
  • faworytowy 27 sie 2012, 13:16
    Ostatnio właśnie grillowałem kurczaka z warzywami ( papryka,cukinia) zapewniam,że wyszła wspaniała potrawa,do tego jeszcze w piekarniku frytki bez tłuszczu i posiłek królewski. przymrużenie oka Polecam każdemu.Zresztą upały pomału odchodzą, śmiało można grillować nie dusząc się przy tym. Pozdrowionka i smacznych potraw. uśmiech
    Cytuj
  • Marta30S 8 sty 2013, 12:03
    Nasz grill gazowy (<- taki jak tu) daje radę ze wszystkim co na niego wrzucimy heheheuśmiech
    A tak serio: chyba jeszcze tylko kapusty nie grillowałam (spróbuję w nowym sezonie, co tam!).
    Grillujemy i warzywa i owoce, i miesa naturalnie - od polskich przepisów tradycyjnych, po rożne egzotyczne idee z internetu
    Cytuj
  • VictoriaB 8 lut 2013, 14:47
    Ja najbardziej lubię paprykę i cukinie. A pomysł z kapustą - bardzo odważny!
    Cytuj
  • 14 mar 2013, 1:43
    cukinia i papryka jak najbardziej, może być też bakłażan, ale trzeba dobrze przyrządzić i cienko pokroić, żeby nie był zbyt twardy.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum