Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Nordic walking - naprawdę warto?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nordic walking - naprawdę warto?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • AAnka 28 lip 2010, 21:29
    casinda_ebe napisał:No to już mnie bardziej przekonuje. Bo czasem widzę jak po mojej ulicy spacerkiem przechadzają się ludzie z kijkami no i jakby na spacer z psem wyszli tak wolno chodzą. Ale skoro piszesz, że można się nieźle napocić to chyba rzeczywiście spróbuję przymrużenie oka
    Dlatego ważne jest, żeby na początku mieć instruktora. takie normalne chodzenie z dodatkiem kijków samo z siebie nie da efektów. trzeba wiedzieć jak chodzić!
    Cytuj
  • lula_lady 28 lip 2010, 23:41
    papuzka, a jak te wczasy znalazłaś? Są jakieś terminy jeszcze? Bo urlop przede mną, więc to nawet fajny pomysł... Podeślij jakieś namiary, jak możesz
    Cytuj
  • papuzka 29 lip 2010, 0:19
    Tu jest link: http://www.favore.pl/195879_nordic-walking-dla-wszystkich-piwniczna-zdroj-malopolskie.html najlepiej zadzwonić i zapytać, czy jeszcze mają miejsca na ten termin sierpniowy
    Cytuj
  • antonina50 29 lip 2010, 7:28
    ja też przetestowałam ten sport na sobie i polecam. Zwłaszcza, jeśli ktoś ma problemy z kolanami. Świetna forma rehabilitacji. Sama miałam duże problemy, byłam nawet po operacji. A teraz już po pół roku ćwiczeń świetnie się czuję. Nie dość, że nie mam problemów z chodzeniem, to kondycja mi się poprawiła. A w moim stanie żaden inny sport nie wchodził w grę...
    Cytuj
  • Gringo07 29 lip 2010, 11:25
    Ja kiedyś próbowałem tego, ale przyznam szczerze, że szybko skończyłem, bo to nie dla mnie. Namówili mnie znajomi, a że lubię sport, to nie trzeba było mnie długo namawiać. Tylko strasznie nudziło mnie takie chodzenie... O wiele bardziej wolę jeździć na rowerze. Całe szczęście, że nie inwestowałem w kijki, tylko wypożyczyłem przymrużenie oka
    Cytuj
  • lula_lady 29 lip 2010, 13:28
    To można też wypożyczyć kijki?? To świetne rozwiązanie dla początkujących przymrużenie oka
    Cytuj
  • Gringo07 29 lip 2010, 15:33
    lula_lady napisał:To można też wypożyczyć kijki?? To świetne rozwiązanie dla początkujących przymrużenie oka
    Pewnie, że można! jak z każdym sportem. Przecież nie trzeba od razu kupować nart żeby się przekonać, że to nie dla nas. Ja często eksperymentuję, wiec jakbym zawsze zaczynał z własnym sprzętem to bym musiał wynająć magazyn przymrużenie oka
    Cytuj
  • backpacker 29 lip 2010, 17:19
    Co do kijków, to radzę kupować po konsultacji z instruktorem, a na początek rzeczywiście warto wypożyczyć, żeby w pośpiechu nie wybierać najtańszych. To jest wydatek, który z czasem się zwraca, bo przecież nie trzeba inwestować w nic innego. Osobiście polecam kijki, które się nie składają. No i należy też zwrócić uwagę, żeby były to kijki do nordic walkingu, a nie zwykłe trekingowe...
    Cytuj
  • urbanistka 29 lip 2010, 19:43
    ja kiedyś bardzo lubiłam biegać, Niestety jakiś rok temu poważnie złamałam nogę i musiałam z tego zrezygnować. Chodzenie z kijkami okazało się świetną alternatywą. Zgadzam się w 100 % żeby zainwestować w kijki i iść na początek na zajęcia z instruktorem. Naprawdę pomaga.
    Cytuj
  • malakser 29 lip 2010, 23:14
    ja też chodzę wielki uśmiech Staram się jednak wybierać fajne miejsca na treningi. Mam to szczęście, że mieszkam na przedmieściach, więc mam fajne tereny do chodzenia na co dzień. W weekendy lubię pojechać w pobliskie góry na rowerze i tam chodzę. To bardzo fajny sport, polecam każdemu!
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum