Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Nordic walking - naprawdę warto?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nordic walking - naprawdę warto?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • marek2215r 17 kwi 2012, 18:59
    uśmiech Oczywiście, że warto. Po pierwsze jest pretekst aby wyjść z domu na spacer co samo w sobie jest już zdrowe. A to tego marsz uśmiech nordic walking to ćwiczenie bardzo wielu mięsni. Jest też aspekt społeczny- mieszkamy w bloku i z większością sąsiadów kontakty ograniczałały się do mówienia sobie dzień dobry. Od chwili gdy okazało się, ze mamy wspóne hobby jesteśmy zaprzyjażnieni z trzema rodzinami z naszego osiedla. Polecam przy okazji bardzo sympatyczny sklep w Warszawie z kijami do nordic walking i nartami biegowymi. My kupilismy na miejscu ale na nasi znajomi z Lublina zamówili sobie do wysłania. Właściciel jest pasjonatem nart biegowych i nordic walking uśmiech
    Cytuj
  • Marta30S 27 gru 2012, 10:49
    Pewnie że warto!uśmiech
    Nordic to wspaniały sport

    Cytuj
  • domowadama 7 sty 2013, 8:08
    moja ciocia ze sporą nadwagą schudła 20 kilogramów uprawiając nordic walking, angażuje się w to całę ciało, mięśnie bardziej pracują i są większe efekty uśmiech
    Cytuj
  • nordiccudo 24 mar 2013, 18:19
    Ja też uwazam, że to wspaniały sport, ja mieszam delikatny bieg-trucht z chodzeniem i to daje lepszy efekt do tego co 2 dzień 100 brzuszków i jakoś pomalutku widać efekt. ja też powinnam schudnąć -niedoczynność tarczycy i chaschimoto co daje nieodp. przemiane materii no i lubie te słodycze Naprawde polecam, ja chodzę niemal codziennie od 10 do 16 km Pozdrawiam , no i chodziłam od początku grudnia bez względu na pogodę.
    Cytuj
  • floteka 25 mar 2013, 11:43
    Bez obrazy dla ludzi, którzy "uprawiają" nordic walking, ale dla mnie to żaden sport. Raczej forma takiej małej rekreacji. Ja osobiście nie widzę w nim nic specjalnego i wydawanie kupy pieniędzy na dwa kijki, żeby sobie spacerować całkowicie mija się z celem.


    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum