Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Rower dla trzylatka, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Rower dla trzylatka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • D3niCle0 16 lut 2011, 1:00
    Otóż to tylko nie w markecie!
    Cytuj
  • franusia 16 lut 2011, 7:50
    A właściwie dlaczego tak kategorycznie odradzacie kupowanie w marktach? Ostatnio widziałam fajną promocję, wyglądał solidnie. W promocji kosztował prawie 300zł to chyba nie jest jakaś tandeta?
    Cytuj
  • Yago 16 lut 2011, 9:15
    Daj sobie spokój. Lepiej dołożyć troche kasy i iść po rowerek do rowerowego. Tam są sprawdzone firmy i ktoś Ci doradzi, masz wybór między tańszymi i droższymi, ale dowiesz się na czym polega różnica.
    Cytuj
  • Domatorres 16 lut 2011, 11:31
    Dokładnie i przy okazji masz serwis, jakby trzeba bylo coś dokręcić albo zmienic wysokość itp. No i sprzedawca wie co mówi, a nie wciska ciemnotę...
    Cytuj
  • latynowska8 16 lut 2011, 13:18
    Nie przesadzacie trochę? W końcu to nie zakup na 10 lat, prędzej dziecko z niego wyrośnie niż zdąży ten rowerek "wykończyć"przymrużenie oka
    Cytuj
  • Orion456 16 lut 2011, 14:50
    No wiesz każdy robi jak uważa, było pytanie o poradę to każdy pisze swoją opinię... wg mnie w hipermarkecie to można zakupy spożywcze zrobić... ale na pewno nie rower czy inny sprzęt sportowy, elektroniczny, meble... od tego sa inne sklepy.
    Cytuj
  • Bandito 16 lut 2011, 17:47
    Sąsiad kupił se kiedyś rower w hipermarkecie i po miesiącu złamała sie kierownicauśmiech niezły miałem ubaw.
    Cytuj
  • latynowska8 16 lut 2011, 21:08
    No wiesz co! Może nie każdego stać na kupienie superdrogiego markowego roweru. Nie przyszło Ci to do głowy?
    Cytuj
  • Orion456 16 lut 2011, 23:12
    Tylko że to jest pozorna oszczędność, lepiej naprawdę dłużej poodkładać kasę i kupić porządny firmowy rower, w końcu co najmniej kilka lat sie na nim jeździ. A już zwłaszcza w przypadku dziecka każdemu chyba zależy żeby jeździło bezpiecznie...
    Cytuj
  • Bandito 17 lut 2011, 0:00
    Śmiałem się, bo wcześniej sam mnie prosił o radę, a zrobił po swojemu i miał g... a nie rower.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum