Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Rower dla trzylatka, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Rower dla trzylatka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Specyfinder 17 lut 2011, 7:59
    Pewnie, że każdy rodzic chce żeby jego dziecko było bezpieczne, ale wg mnie to bezpieczeństwo polega również na tym, że rower nie kusi żeby go zabrać. Kupisz dzieciakowi wypasionego bajka, a inny gówniarz na podwórku go ukradnie. Bez sensu. Rower ma jeździć, te z marketu jeżdżą? Jeżdżą. Więc nie przesadzajmy.
    Cytuj
  • franusia 17 lut 2011, 9:32
    No trzylatka to akurat jeszcze cały czas masz na okuuśmiech Kurcze przemawia do mnie to, że warto postawić na markowy rower. Tylko chciałabym żeby posłużył mu chociaż przez dwa sezony jak już mam dać więcej forsy... Jakoś tak utrafić z ta wielkością.
    Cytuj
  • Yago 17 lut 2011, 11:33
    To idż do porządnego sklepu, gdzie jest duży wybór i ktoś fachowo doradzi.
    Cytuj
  • D3niCle0 17 lut 2011, 12:08
    Widziałam gdzies kiedyś jak się taki sklep reklamował, że jak dziecko wyrośnie z kupionego u nich rowerka, to mozna go oddać i za różnicę w cenie kupić nowy większy. Tylko oczywiscie nie mogę sobie przypomnieć, ale to dość dawno było... może warto poszukaćuśmiech
    Cytuj
  • nouv88 17 lut 2011, 12:53
    Tak a propos bezpieczeństwa to nie wolno zapomnieć o kasku! Ochranicze na łokcie i kolana też się przydzadząuśmiech
    Cytuj
  • franusia 17 lut 2011, 16:39
    Jasne. No i jeszcze jedna rzecz, bez której się nie obejdzie - bagażnik na skarby znalezione po drodzeprzymrużenie oka
    Cytuj
  • becia_koronczarka 17 lut 2011, 18:22
    Ale fajny wynalazek ten rowerek biegowyuśmiech Nie widziałam wcześniej czegoś takiego. W tym roku czeka mnie kupno tego sprzętu dla siotrzeńcauśmiech U mnie w rodzinie wszystkie dzieci jeździły na takich z doczepianymi kółkami z tyłu, ale na czymś takim na pewno szybko się uczy utrzymywania równowagi.
    Cytuj
  • Xanadu70 17 lut 2011, 20:58
    Moje dzieci też zaczynały na czterokołowych rowerkach i błyskawicznie sie przestawiły na dwa kólka! Tylko większość ludzi xle je montuje. One powinny być ciut wyżej niż główne koła, tak żeby tylko podpierały rower gdy się zachwieje. A nie jechały cały czas po podłożu...
    Cytuj
  • Farrel 18 lut 2011, 0:06
    Dla trzylatka z tym wzrostem to chyba najlepsze byłyby kółka 14", ale swego czasu ciężko było je dostać. A poza tym różne firmy robię trochę innej wielkości modele, więc tak czy siak koniecznie trzeba przymierzyć.
    Cytuj
  • marsjanin 18 lut 2011, 1:38
    Mój synek jak miał dwa latka to miał metr wzrostu. I wtedy dostał pierwszy rower z kółkami 12'' bardzo dobrze mu się jeździło na nim, ale niestety następnej wiosny potrzebny był nowy.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum