Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Rower dla trzylatka, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Rower dla trzylatka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • franusia 18 lut 2011, 1:57
    To dla naszego chyba te 14 cali będą dobre. Sprawdzimy w sklepieuśmiech
    Cytuj
  • pacjentka 18 lut 2011, 9:32
    Lekarz ortopeda mi kiedyś powiedział, że dla dzieci poniżej 3 - 3,5 roku zycia niewskazane jest kupowanie rowerka. Mają zbyt słabe stawy i kości, to może na starość grozić zwyrodnieniami no i dużo wieksze ryzyko złamań, nadywrężeń. To samo się tyczy jazdy na nartach i wchodzenia po schodach...
    Cytuj
  • D3niCle0 18 lut 2011, 11:16
    A od czego to zależy czy ten bezpieczny wiek to będzie 3 latka czy później?
    Cytuj
  • caipirinha 18 lut 2011, 14:20
    Ja też o tym słyszałam. To zależy od dziecka, czy jest duże, silne czy mniejsze od rówiesników, drobnej kości.
    Cytuj
  • latynowska8 18 lut 2011, 15:38
    Moja córa właśnie jak dostała pierwszy rowerek jak miała dwa i pół roku to nie chciała na nim jeździć... Postał sobie postał, w nastepnym roku jak ruszyła to trudno ją było zatrzymaćprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Kahaa 6 mar 2013, 9:37
    MY kupiliśmy naszemu trzyletniemu dziecku taki rowerek. Bardzo fajnie sobie na nim jeździ. Oczywiście rowerek ma podpórki, żeby dziecko się nie przewróciło.

    Cytuj
  • VictoriaB 8 mar 2013, 11:45     (ostatnio zmieniony przez autora 8 mar 2013, 11:45, w całości zmieniany 1 raz)
    Dla trzylatka to już chyba taki rowerek na dwóch kółkach z pobocznymi, o taki rowerek dla 3 letniego dziecka - to akurat typowo chłopięcy.
    Cytuj
  • sonique321 8 mar 2013, 14:48
    Ten temat przypomniał mi mój najukochańszy pod słońcem rower, który dostałam jako 4-latka od dziadka. Czerwony, czterokołowy, czeski. Miałam najfajniejszy rower na całym placuwielki uśmiech
    Cytuj
  • AstaLawista 10 mar 2013, 13:06
    A ja tu znalazłam ciekawie napisany artykuł, nawet z odpowiednimi parametrami przedstawionymi w tabeli, w artykule uśmiech myślę, że to może każdemu rodzicowi przymrużenie oka
    Cytuj
  • jakolewa 18 mar 2013, 10:48     (ostatnio zmieniony przez autora 29 maj 2013, 9:03, w całości zmieniany 2 razy)
    Myślę, że nie ma co przesadzać z kupowaniem Bóg wie jakiegoś drogiego roweru, ponieważ najpierw trzeba dziecko nauczyć jeździć na rowerze, co wiąże się z tym, że niejednokrotnie z owego roweru spadnie. Tak więc wybierajmy rowery, które nie są zbyt drogie.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum