Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Vacu Activ, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Vacu Activ

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • pukawka 30 cze 2011, 8:02
    Lekki sportowy strój, buty do biegania. To się wchodzi do takiej jakby gumowej spódnicyuśmiech Więc na pewno się spocisz nie ubieraj sięzbyt grubo, bo bedzie Ci nieprzyjemnie.
    Cytuj
  • Lorelei 30 cze 2011, 11:27
    Ustawienia są bardzo ważne! Jak chcecie spalać tkankę tłuszczową to tętno musi być na poziomie 120-140 inaczej albo jest za mały wysiłek żeby spalać albo jak za intensywny to rozbudowujecie mięsnie.
    Cytuj
  • Xanadu70 30 cze 2011, 12:38
    Jak to tyle kosztuje to nie powinno mnie to w ogóle obchodzić szczerze mówiąc tylko powinien ktoś nad tym czuwać żeby mi to dobrze poustawiać. Przecież ja się na tym nie znam.
    Cytuj
  • D3niCle0 30 cze 2011, 13:50
    Tam gdize ja chodziłam ( we Wrocławiu) babeczka mi ustawiała i zawsze dostawałam wodę do picia gratis, żeby w trakcie uzupełniać płynyuśmiech
    Cytuj
  • becia_koronczarka 30 cze 2011, 14:19
    Jak nie chcecie mieć umięsnionych łydek jak kolarze to nie ćwiczcie pod dużym kątem! Ja sobie zażyczyłam maksymalny wznios i strasznie mi się te mięsnie "napompowały" smutny
    Cytuj
  • pukawka 30 cze 2011, 14:44
    Na spalanie i poprawę kondycji to tak naprawdę najlepszy jest trening interwałowy, czyli na zmianę różne tempo i wznios, i obciążenie...
    Cytuj
  • Labradorka 30 cze 2011, 16:13
    Też tak słyszałam.
    Cytuj
  • D3niCle0 30 cze 2011, 20:00
    Mi to mówił mój instruktor, generalnie cały czas jak ćwiczyłam to mi robił wykłady co i jak mam robić i dlaczego takuśmiech
    Cytuj
  • Vesna 30 cze 2011, 22:39
    Ja miałam karnet 15+3 wejścia, nie straciłam na wadze ale i tak jestem zadowolona, bo straciłam sporo w obwodach, wchodzę w ubrania o dwa rozmiary mniejsze! Bardzo Wam polecam vacu activ.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum