Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Vacu Activ, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Vacu Activ

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Lorelei 29 cze 2011, 7:46
    W zeszłym tygodniu dostałam karnet na urodziny mam za sobą dwa treningi więc efektów jeszcze tak nie widać, natomiast skórę mam wyraźnie gładszą, porównałabym to do działania suchej sauny. Poza tym samopoczucie o wiele lepsze, bardzo Wam polecam. A i spotkałam ostatnio taką babkę, która chodzi już od dwóch miesięcy i mówiła mi, że nosi ciuchy o dwa rozmiary mniejsze! Także jak dla mnie rewelacja, nie mogę siędoczekać jutrzejszego trenowaniauśmiech
    Cytuj
  • Xanadu70 29 cze 2011, 8:52
    To chyba też spróbuję, bo na chudnięciu to mi nie zależy, ale celulit mam koszmarnysmutny A właśnie pojawiła się opcja wyjazdu nad morze więc muszę coś z tym zrobić koniecznie. To w ogóle jakaś nowość jest?
    Cytuj
  • becia_koronczarka 29 cze 2011, 11:13
    A skąd, w Szczecinie już kilka lat temu były promocje na vacu. Ale ja się dopiero teraz skusiłam, a właściwie to koleżanka mnie namówiła i widziałam u niej efekty.
    Cytuj
  • Aurelka 29 cze 2011, 12:46
    Kurcze zmartfiliście mnie z tymi naczynkamismutny Bardzo bym chciała pozbyć się celulitu, bo moja skóra wygląda fatalnie. Chociaż jestem szczupła. Ale naczynek też mam sporo to chyba nie będę ryzykować... nie ma już dla mnie ratunku...??smutny
    Cytuj
  • PannaDziewanna 29 cze 2011, 13:33
    Też bym chciała spróbować, bo ogólnie jestem raczej ze szczupłych, ale mam grube uda i za nic nie da się z tym nic zrobićsmutny Może to... Jak myslicie ile trzeba seansów żeby były konkretne efekty? Zależy mi na mniejszym obwodzie w udach!
    Cytuj
  • Lorelei 29 cze 2011, 17:23
    Mniej niż 10 to w ogóle nie ma co, szkoda kasy. Żeby coś zadziałało to musi być robione systematycznie. A co do naczynek to ja też mam skłonność do pękania naczynek, ale vacu mi nic a nic nie zaszkodziło! spytaj może na miejscu czy to jest przeciwskazanie, ja myślę, że niekoniecznie... ale ekspertem nie jestem...
    Cytuj
  • ciuciubabka 29 cze 2011, 19:12
    Ja Ci mówię z własnego doświadczenia, z naczynkami nie próbuj. Wysiłek fizyczny w wyższej temperaturze na pewno na nie dobrze nie podziała. Niestety, ale lepiej wiedzieć zawczasu.
    Cytuj
  • Vesna 29 cze 2011, 21:43
    Moje doświadczenia są takie, że po tym się nie chudnie, ale skóra fakt ładnie wygląda. (byłam 12 razy)
    Cytuj
  • pukawka 30 cze 2011, 1:09
    Wg mnie vacu to świetna sprawa, jeśli ktoś miał co najmniej 10 seansów, a nie stracił nic na wadze to może kwestia złych ustawień. Jeśli obciążenie będzie zbyt duże to przy intensywnym wysiłku rosną mięśnie i zwiększa się waga, bo zamieniamy tkankę tłuszczową na mięsnie, które są cięższe. Jak już wydaje się tyle pieniędzy to warto przypilnować żeby ktoś to Wam indywidualnie ustawił.
    Cytuj
  • birata 30 cze 2011, 6:55
    Mam pytanko a jak sięubrać do tego ćwiczenia? Normalnie jak na aerobik?
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum