Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Vacu Activ, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Vacu Activ

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Sissi87 28 cze 2011, 0:48
    Szkoda forsy to nie działa. W każdym razie na pewno nie tak żeby warto było za to dać 2-3 stówy.
    Cytuj
  • Xanadu70 28 cze 2011, 8:32
    Ja słyszałam co innego, oczywiście nie można się spodziewać cudu, ale ponoć na celulit pomaga bardzo i warto jeszcze przed ćwiczeniem wetrzeć jakiś balsam czy serum antycellulitowe, bedzie efektywnie działać pod wpływem temperatury. Oczywiście to tylko jeden z elementów, do tego trzeba dołączyć dietę bez tłuszczu i cukru, no i pić dużo wody. Dowiadywałam się salonie gdzie mają vacu.
    Cytuj
  • Sissi87 28 cze 2011, 9:45
    wiadomo, że w salonie nie mogli powiedzieć nic innego, na jakim Ty świecie żyjesz kobietoprzymrużenie oka Reklama dźwignią handlu, przecież nie powiedzą, że nie działa, skoro zainwestowali pewnie w tą maszynę kupę siana.
    Cytuj
  • becia_koronczarka 28 cze 2011, 12:58
    Byłam na tym 3 razy, raz miałam za darmo, ale nie widziałam żeby działało i nie poszłam więcej. Może to błąd, bo po 3 seansach to chyba nie maco sięspodziewać efektów... ktoś jeszcze na tym ćwiczył?
    Cytuj
  • r11 28 cze 2011, 15:49
    JA bym chętnie spróbowała, ale mam na nogach pełno popękanych naczynek. tak zwanych pajączków. Boję się, że od tego podciśnienia będzie ich jeszcze więcejskrzywienie Orientujecie się czy to szkodzi?
    Cytuj
  • ciuciubabka 28 cze 2011, 17:29
    Jak masz problem z naczynkami to lepiej nie próbuj. Moja znajoma sie skarżyła, że po kapsule z podczerwienią(ale nie to tylko taka jakby wanna, to były takie zabiegi odmładzające na całe ciało) strasznie dużo naczynek jej popękało. Teraz szuka cudownych środków i wydaje kupę forsy żeby się tego pozbyć. To vacu activ to chyba nie jest zbyt zdrowe.
    Cytuj
  • becia_koronczarka 28 cze 2011, 18:36
    Może są przeciwskazania, ale jak ktoś jest zdrowy to mu nie zaszkodziuśmiech A z naczynkami to w ogóle trzeba uważać.
    Cytuj
  • wee3 28 cze 2011, 19:55
    Chce kupić karnet na 12 wejść na vacu i ćwiczyć co drugi dzień, czyli zajmie mi to prawie miesiąc. Myślicie, że stosując dietę jestem w stanie w tym czasie zrzucić 7-8kg? Ile w ogóle udało Wam się schudnąć?
    Cytuj
  • birata 28 cze 2011, 22:11
    Zależy jaką dietę będziesz stosowaćprzymrużenie oka Jak z 600kcal to pewnie sie da, pytanie po co, bo tak szybko i drastycznie stracone kilosy na pewno odzyskasz.
    Cytuj
  • D3niCle0 28 cze 2011, 23:51
    Przeszłam na dietę dukana i zaczęłam ćwiczyć miesiąc temu, na chwilę obecną mam 9kg mniej. Dalej już tylko dietka, bo na następny karnet vacu nie mam już kasy. Ale powiem Wam, że to daje efekty, bo żadna dieta ani ćwiczenia tak mni nie zmniejszyły cellulitu. Na pewno nie były to pieniądze wyrzucone w błoto. Raczej dobrze zainwestowaneuśmiech
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum