Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Gdzie wziąć online chwilówkę za darmo?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie wziąć online chwilówkę za darmo?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 25 kwi 2014, 17:31
    Dobre warunki mają też tutaj: Pomocna Pożyczka BIK nie sprawdzają. nie wymagają zaświadczeń z US i ZUS. Dają nawet 300 tys zł.
    Cytuj
  • szarlottka 28 maj 2014, 12:47
    Nie warto w ogóle myśleć o chwilówkach. Odsetki są tam ogromne i mogą narobić nam tylko problemów. Jakiś czas temu chciałam wziąć chwilówkę ale zgłębiłam ten temat na forum i doszłam do wniosku, że nie wyjdę na tym dobrze. Ostatecznie pożyczyłam pieniądze od rodziny.
    Cytuj
  • marysia8383 28 maj 2014, 18:27
    Kurcze, a wierzysz w to, ze dostaniesz coś za darmo od kogoś? Jaki on by miał w tym interes? No chyba, że kolejna pożyczka będzie już oprocentowana, tak by mógł odrobić sobie tą pierwsząuśmiech Ja za chwilówkami nie przepadam i jeszcze nigdy ich nie brałam i mam nadzieję, ze nie będę musiała. Wiem, że są osoby, dla których to jedyny sposoób na rozwiązanie kłopotów finansowych, ale czy rzeczywiście taki dobry. Na forum można poczytać trochę na ten temat i wypowiadają się tam eksperci. Warto jednak zastanowić się nad zasadnością takiego postępowania. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od nas
    Cytuj
  • hipcio 1 cze 2014, 16:41     (ostatnio zmieniony przez autora 2 lip 2014, 18:21, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja bym jednak odpuścił ... Chwilówki są bardzo wysoko oprocentowane i to oprocentowanie rośnie z tygodnia na tydzień. Dlatego też o wiele łatwiej wpasc w spiralę długów niż w przypadku tradycyjnego kredytu gotówkowego. Odsyłam na tą stronę http://www.comperia.pl/kredyty-chwilowki-zlo-konieczne.html
    Pozdrawiam.
    Cytuj
  • Kor25 2 lip 2014, 16:13     (ostatnio zmieniony przez autora 2 lip 2014, 16:13, w całości zmieniany 1 raz)
    Za darmo to chyba nie ma?
    Cytuj
  • Sajana 8 lip 2014, 20:16     (ostatnio zmieniony przez autora 8 lip 2014, 23:09, w całości zmieniany 1 raz)
    Nigdzie nie ma za darmo. Jak chcesz pożyczać, to tylko wtedy, gdy wiesz, że pożyczona kasa Ci się pomnoży na tyle, żeby oddać dług i jeszcze żeby coś zostało. Ja jak szybko potrzebuję na inwestowanie kwot do 20.000 to idę do sprawdzonego Lombardu na Złotej w Warszawie. Dostaję pożyczkę pod zastaw bez żadnego badania zdolności kredytowej. Zresztą w tym lombardzie pracują normalni ludzie i naprawdę można się dobrze dogadać.
    Cytuj
  • fajqa 21 lip 2014, 11:42
    nie ma nic za darmo. Zapamiętaj to sobie.
    Cytuj
  • hipcio 22 lip 2014, 11:44     (ostatnio zmieniony przez autora 23 lip 2014, 5:31, w całości zmieniany 1 raz)
    Za darmo? Takich rzeczy nie ma jeżeli chodzi o chwilówkę...
    Cytuj
  • erykit 23 lip 2014, 8:11
    Niektóre faktycznie są za darmo przymrużenie oka Chodzi o to,że biorąc taką chwilówkę nie musisz potem spłacać jej z odsetkami ( jeśli oczywiście zrobisz to w odpowiednim terminie).
    No wiecie - taki wabik na nowych klientów. Firm udzielających chwilówki jest obecnie dość sporo tak więc imaja się różny sposobów aby przygarnąć nowych klientów.
    Warto jest zapoznać się z tym forum:
    http://www.forum-kredytowe.pl/f150/
    Ludzie opisują na nim swoje doświadczenia z chwilówkami - możecie zawsze się dopytać co i jak. Jaka chwilówka ma w tym momencie najlepszą ofertę ( chociaż moim zdaniem żadna
    Cytuj
  • MartynKa79 1 sie 2014, 22:48
    hipcio napisał:Za darmo? Takich rzeczy nie ma jeżeli chodzi o chwilówkę...
    Ja też tak uważam. Jak mi firma mówi, że mi coś za darmo pożyczy, z góry zakładam haczyk albo co najmniej kilka linijek drobnym drukiem na dole strony. Jeśli już brać chwilówkę, to tylko na uczciwych zasadach i z uczciwym oprocentowaniem. Ja na taką firmę trafiłam i bardzo sobie chwalę, bo nie było żadnych dziwnych opłat manipulacyjnych i innych niespodzianek.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum