Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Praca w domu - czy ktoś tak zarabia?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Praca w domu - czy ktoś tak zarabia?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 6 7 8 z 8  
  • Bambuss 5 wrz 2011, 15:11
    W domu to też nie ma takiej motywacji żeby się wziąć do roboty. Zawsze się znajdzie coś, co trzeba zrobić – posprzątać, telefon odebrać, jedzenie jakieś konkretne zrobić i praca schodzi na dalszy plan i z 8 godzin robi się 10... Ale jakby ktoś był zainteresowany sektorem medycznym, to można sprawdzić tutaj.
    Cytuj
  • darkangel4 9 wrz 2011, 23:39
    Co powiece na to koleś zarobił 800 tys. w jaki sposób tak prosty że aż trudno w to uwierzyć??? Nie otóż okazuje się że warto czasem zaryzykować nawet niewiele by zyskać wiele mój kolega też ostatnio kupił nowego ipoda polepsza kompa, naprawia samochód???a on pokazał mi to
    Cytuj
  • ladyfm 16 wrz 2011, 14:48
    Jeśli ktoś szuka pracy w domu to polecam pracę jako videomodelka w firmie INTERCAM. Jasne zasady, dostęp do statystyk, wszystko bez żadnej ściemy. W 100% polecam. Stawka 10zl /h netto + 15% obrotu albo 50% obrotu. Można nawet załapać się na darową sesję profesjonalną.
    Cytuj
  • korczitta 12 paź 2011, 20:42
    Witam.
    Sama jestem zalogowana do wielu programów partnerskich i najwięcej zarabiam na jednym programie. Z doświadczenia wiem, że większości programów nie daje możliwości normalnego zarabiania. Ja z jednego programu mam ok 800 zł msc i to przy minimalnym wysiłku . Chociaż zaczynając prace z tym programem poświęcałam mu ok 3 godziny dziennie. Teraz po urodzeniu dziecka nie mam już na to czasu a dochody i tak są ;-) Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczegółami to proszę o kontakt na maila. Proszę też napisać w jednym zdaniu dlaczego jest pan/pani zainteresowana praca dodatkowa. Witam.

    praca.info77@wp.pl

    Do tego programu nie potrzebna jest strona internetowa, można działać poprzez wklejanie linków tzw SPAM, to znacznie ułatwia prace ;-)
    Cytuj
  • ladyfm 24 paź 2011, 16:42
    ostatnio moja firma sfinansowała mi profesjonalna sesje zdjęciową - na prawdę fajne doświadczenie no i dzięki tym zdjęciom moje zarobki poszły w górę uśmiech
    Cytuj
  • ladyfm 26 paź 2011, 12:31
    o jeszcze jednej rzeczy nie wspomniałam a mianowice , że u mnie w firmie można zarobic dodatkową kase za polecnia - fajna sprawa ostatnio moja kolezanka sie zatrunila a ja za to dostalam 250 zl dodatkowo do wypłaty uśmiech fajnie nie ?!
    Cytuj
  • ladyfm 27 paź 2011, 10:06
    oczywiscie poza tym dodatkowym dochodem mozna tez uzyskac dodatkowe bonusy za dobra prace uśmiech
    Cytuj
  • ladyfm 28 gru 2011, 10:10
    najpierw na to prawko trzeba zarobic wiec ja polecam prace w domu przy kompie przy uzyciu internetu - prace jako videomodelka w Intercam uśmiech Firma solidna , rzetelna i uczciwa uśmiech I dobrze płatna uśmiech Polecam goracao juz dwie kolezanki moje sie skuisly może Ty tez sie skusisz uśmiech pozdrawiam
    Cytuj
  • Kajakarz 10 paź 2012, 12:33
    miła i lekka w finansach?
    no ja nie wiem..
    Cytuj
  • blammer812 11 paź 2012, 8:04
    Ja pracuje w domu. Nie jest tak źle. Możesz sama sobie dobierać godziny pracy oraz robić wszystko bez nadmiernego stresu uśmiech
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum