Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Praca w domu - czy ktoś tak zarabia?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Praca w domu - czy ktoś tak zarabia?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 6 7 8 z 8  
  • gamblersik 29 lip 2013, 18:32
    A tam a tam praca w domu oczywiście że jest dostępna wystarczy trochę poszukać przejrzeć [url=http://praca.owi.pl/dodatkowa]oferty pracy dodatkowej w domu[/url] kazdy znajdzie cos dla siebieuśmiech
    Cytuj
  • Kajakarz 20 sie 2013, 8:51
    Ciekawe, a co robi ambasador marki? Bo w sumie to nie mam bladego pojęcia?..
    Cytuj
  • 11 wrz 2013, 18:54     (ostatnio zmieniony przez autora 20 wrz 2013, 14:00, w całości zmieniany 1 raz)
    W Pani sytuacji to świetne rozwiązanieuśmiech Ja pracowałam w ten sposób, tyle że szybko przekonałam się o tym, że jednak wole mieć kontakt z żywymi ludźmi niż siedzieć w domu przymrużenie oka Oczywiście jest olbrzymie ryzyko, że znajdzie się całe mnóstwo innych zajęć, które będą Panią odciągać od pracy, ale wierzę, że się uda przymrużenie oka
    Cytuj
  • ElaW 28 wrz 2013, 16:05
    Kajakarz napisał:Ciekawe, a co robi ambasador marki? Bo w sumie to nie mam bladego pojęcia?..
    Dostajesz produkt i testujesz go, a potem oceniasz, a ponieważ testujesz nowości to opinia jest bardzo wa żna dla producenta uśmiech.
    Cytuj
  • 1 paź 2013, 22:45
    Szczerze powiem że zdecydowanie wolę pracę poza domem. W domu jest za wiele czynników które mnie rozpraszają, a ja muszę się naprawdę skupić żeby coś zrobić.
    Cytuj
  • Masny22 2 paź 2013, 11:02
    Myślę, też, że można dorobić teraz przez internet, można zająć się grafiką, albo marketingiem internetowym wiedzy na ten temat można zasięgnąć . A oferty można szukać na takich portalach z ogłoszeniami, jak oferia i getak, czy właśnie favore. Wymagana będzie znajomość internetu i komputera, czas i chęci.
    Cytuj
  • 2 paź 2013, 20:34
    a ja od dawna jestem freelancerka i wlasnie w taki sposob wlasnie pracuje w domu. Wg mnie to dobra forma zarobku, bowiem dzieki temu oszczedzamy sporo czasu, no i dodatkowych kosztow.
    Cytuj
  • ElaW 3 paź 2013, 9:34
    Masny22 napisał:Myślę, też, że można dorobić teraz przez internet, można zająć się grafiką, albo marketingiem internetowym wiedzy na ten temat można zasięgnąć np. na [url=http://]Web Metrics[/url] A oferty można szukać na takich portalach z ogłoszeniami, jak oferia i getak, czy właśnie favore. Wymagana będzie znajomość internetu i komputera, czas i chęci.
    Dokładnie obecnie marketing internetowy rozkwita. Ja polecam się zarejestrować na stronie www.rekomenduj.to która zajmuje się marketingiem rekomendacji. Czyli- dostajemy produkt, testujemy go i oceniamy.
    Cytuj
  • Izolda25 14 paź 2013, 9:04
    Ja także pracuję z domu, trzeba się trochę mobilizować do pracy, o co w domu jest trudniej, ale przy dozie samozaparcia daję radę
    Cytuj
  • LilaRoz 21 paź 2013, 16:33
    Taka praca jest naprawdę fajna. Zdalnie można pracować jako copywriter - chociaż chętnych na takie stanowisko są tysiące. Najlepiej być grafikiem lub informatykiem - nie dość, że pracuje się zdalnie to jeszcze zarabia się dobre pieniądze przymrużenie oka
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum