Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Praca w domu - czy ktoś tak zarabia?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Praca w domu - czy ktoś tak zarabia?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 6 7 8 z 8  
  • ImprovedFinance 11 paź 2012, 18:52     (ostatnio zmieniony przez autora 11 paź 2012, 18:52, w całości zmieniany 1 raz)
    Kajakarz napisał:miła i lekka w finansach?
    no ja nie wiem..

    No zależy jak ktoś definiuję pracę miłą i lekką przymrużenie oka

    Na pewno jest to praca, która pozwala zarobić bardzo dużo.

    Najlepszy partner w poprzednim miesiącu zarobił aż 16 760 zł!

    Zainteresowanych zapraszam do rejestracji w programie


    Cytuj
  • maniekAdam 18 kwi 2013, 9:54
    Cześc! Ja zarabiam na tym co lubię, a jest to obstawianie zakładów sportowych, interesuje się sportem, a dzięki temu mogę sobie dorobić, wiec czemu nie. W stawianiu pierwszych kroków w bukmacherce bardzo pomogła mi strona, zresztą ciagle mi pomaga. Bo tam znajduje porady... i interesujące mnie rzeczy...
    Cytuj
  • peribani 18 kwi 2013, 13:59     (ostatnio zmieniony przez autora 14 sty 2014, 8:28, w całości zmieniany 1 raz)
    Może i taka praca jest wygodna, ale niestety słabo płatna.
    [url=http://www.osrodekintra.pl/menu-3/psychoterapia/grupy-terapeutyczne]http://www.osrodekintra.pl/menu-3/psychoterapia/grupy-terapeutyczne[/url]

    Cytuj
  • VictoriaB 19 kwi 2013, 13:01
    Moja koleżanka tak pracuje - wymaga to zelaznej dysypliny, ale ona bardzo sobie chwali taką pracę uśmiech
    Cytuj
  • pistacja 26 kwi 2013, 13:04
    Nie wiem, czy aż takiej żelaznej przymrużenie oka. Ja też od czasu do czasu pracuję w domu i lepiej potrafię się tam skupić, więc i praca idzie mi znacznie sprawniej.
    Cytuj
  • Fin 28 maj 2013, 22:28
    Człowiek przy takich zadaniach, dom dziecko, praca wypala się szybko. Na prawdę trzeba mistrza by co kilka minut zmieniać tok myślenia.
    Cytuj
  • ElaW 3 cze 2013, 22:21
    Również pracuje w domu- mam własną firmę, która całkiem dobrze sobie radzi :-), dla kobiety z dzieckiem to jest strzał w dziesiątkę, mogę zajmować się domem i pracować. Dziecko posyłam do przedszkola- żeby mieć czas właśnie na firmę, znalazłam wiele sposobów na minimalizację kosztów jej prowadzenia m.in korzystam z e-księgowości, więc nie muszę zatrudniać biura rachunkowego. Powierzyłam się szybkafaktura.pl i to był genialny krok dla mnie, ta oszczędność "płaci mi przedszkole", a program łatwy, przejrzysty i prosty w obsłudze.
    Cytuj
  • ZuzannaPigalle 12 cze 2013, 20:28
    Ela no to brawa brawauśmiech
    Ja na razie przez internet tylko dorabiam, ale pracę "normalną" znalazłam stosunkowo niedawno (pomocny zresztą też był internet i dział anonse praca z jobexpressu) no ale marzy mi się, żeby tak całkiem całkiem samej na siebie pracować, tylko nie wiem czy to sie kiedykolwiek uda.
    No zobaczymy.
    Cytuj
  • housewife 19 lip 2013, 12:57
    Ja troszkę zarabiam na tym, minął tydzień i mam 29,50 zł ale siedzę w domu, a kliknięcie w linka z reklamą i wypełnienie ankiety mam jako rozrywkę zajmuje mi to mało czasu.
    Chcę się zająć rynkiem Forex jak ktoś ma z tym styczność proszę o opinię od 01.08.2013 mam zacząć darmowe szkolenie i nie wiem czy się opłaca.
    Cytuj
  • zonja 25 lip 2013, 6:27
    Ja nie zarabiam, ale mam fajne zajęcie w domu testując różne produkty. Kiedyś zarejestrowałam się na www.rekomenduj.to i teraz tam działam.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum