Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Praca w domu - czy ktoś tak zarabia?, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Praca w domu - czy ktoś tak zarabia?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 6 7 8 z 8  
  • Niepelka 24 paź 2013, 8:24
    Ja mimo wszystko preferuję etat. Niby pracując zdalnie można zarobić więcej, ale ciężko mi wstać i zacząć pracować, wiedząc że nigdzie nie muszę zdążyć na czas
    Cytuj
  • Kasandra2013 30 paź 2013, 11:16
    Za dużo jest rzeczy które rozpraszają, więc lepiej wynająć jakieś małe biuro.
    Cytuj
  • kerkos 4 lis 2013, 17:50
    Tak zaczynałem i bardzo pozytywnie to wspominam. Wtedy wynajmowanie biura nie miało sensu - pracowałem po 12-13h na dobę. To była ciężka praca, ale dała mi ona to miejsce, w którym jestem obecnie. Teraz zarabiam bardzo dobre pieniądze, pracuję 6-8 godzin, jestem specjalistą, mam własną firmę i mnóstwo ofert zatrudnienia w firmach z mojego miasta. Pamiętajcie - początek kariery to przede wszystkim bardzo ciężka praca!
    Cytuj
  • 5 lis 2013, 22:16
    Witam, ja pracuję w domu na kilka sposobów. Jeżeli nie masz stałego źródła dochodu to znalezienie kilku dochodowych zajęć jest sprawą bardzo dobrą. W przypadku gdy jedna rzecz się nie powiedzie nie tracimy wszystkiego tylko jedną część z wielu. Dzięki temu co miesiąc mamy w miarę stały przychód. Jeśli chodzi o biura to wolę pracować w domu, mimo że mnie wiele rzeczy rozprasza to lepiej jakoś z rodziną uśmiech
    Cytuj
  • nivelana 26 lis 2013, 8:21
    Nie chałupnictwo - prosze (niektórzy to piszą ile to tysięcy zarabiają co miesiąc - naciągacze! - ja mówie uczciwie - polecam to bo pareset złotych za nic zawsze wpadnie) uśmiech
    Cytuj
  • Moloo 20 lut 2014, 2:01
    Pewnie że tak się da wystarczy tylko dobrez poszukać. na chwilę obecną jest masa takich ogłoszeń w sieci. Wpisz sobie w google np ogłoszenia praca dodatkowa opolskie i już powinno pojawić sie sporo ofert. Co prawda można trafić na oszustów ale jak już ktoś Ci zaoferuje prace to warto poczytać co nie co na temat danej firmy czy agencji.
    Cytuj
  • sloneczko9 28 maj 2014, 11:08
    Oczywiście , że jest wiele tego typu ofert w sieci.
    Obecnie jest wiele ofert pracy dodatkowej - niektóre zawody można wykonywać w domu. Myślę, że jest to wygodne rozwiązanie szczególnie dla mam z dziećmi. Daje im to dużą mobilność a elastyczny grafik jest bardzo pomocny.
    Pozdrawiam.
    Cytuj
  • sloneczko9 22 sie 2014, 10:27     (ostatnio zmieniony przez autora 26 sie 2014, 14:11, w całości zmieniany 1 raz)
    no i super
    Cytuj
  • hipcio 26 sie 2014, 14:12
    Ja tak właśnie zarabiam uśmiech Czasami zdarza mi się pisać artykuły do stron internetowych. Traktuję to jako pracę dodatkową ale dzieki temu mam dodatkowy dochód , który pomaga w gospodarstwie domowym.
    Jeśli mogę Wam coś doradzić to warto jest szukać ofert zatrudnienia w sieci. Znajdziecie w taki sposób wiele propozycji.
    Na portalu Go Work:
    http://www.gowork.pl/praca/kielce;l - na przykład można znaleźć oferty pracy dodatkowej ( w tym przypadku w Kielcach chociaż można sobie wpisać dowolnie wybrane miasto).
    Cytuj
  • kifonda 10 kwi 2015, 15:30
    Pomyśl nad własną firmą. Wtedy będziesz sobie mogła pracować w domu. Może jakieś pomieszczenie w domu da się zaadaptować na rzecz firmy? Jeżeli zależy Ci na funkcjonowaniu zdalnym, to też księgowość można w ten sposób załatwiać https://mojebiuro24.pl/ Dzięki tej platformie możesz pracować z księgową z dowolnej części kraju. Wszystko zdalnie.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum