Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Najlepszy tani hosting

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Najlepszy tani hosting

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Komputery, Internet, telefony 1 2 3 4 5 6 7 z 8  
  • GUEST 4 lis 2010, 8:51
    Szukam providera czy dostawcy usługi hostingowej na której mógłbym założyć stronę. Zależy mi na tym, aby było dużo miejsca, jakiś przyzwoity transfer i żeby drogo nie było. Nie chcę też, aby firma hostująca zniknęła po miesiącu. Znalazłem masę różnych ofert, ale może WY macie jakieś własne doświadczenia.
    Cytuj
  • Komputerowiec 4 lis 2010, 9:44
    Faktycznie tych ofert jest sporo, a nawet więcej i cieżko się na coś zdecydować.
    Zakładam, że masz na myśli stronę amatorską (domową) więc nie ma co szaleć z dostępną przestrzenią dyskową.
    Znalazłem ciekawą ofertę na netarteria.pl za 52 zł rocznie. Do dyspozycji masz 2 GB na serwerze (to dużo), i gotowe instalatory czy to for dyskusyjnych czy stron internetowych.
    Jednak rekomendowałbym stronkę na linuxpl.com. Tam też masz 2 GB na serwerze, abonament roczny 48 zł, gotowe instalatory, możesz założyć dowolną ilość baz danych i skrzynek pocztowych (oczywiście w ramach dostępnej przestrzeni na serwerze).
    Najlepiej wybierać hosting, gdzie możesz mieć min 2 bazy danych mysql (na stronę i na forum).
    Zobacz na Favore.pl może tam też uda ci się coś wybrać
    http://www.favore.pl/cat151011_hosting-kolokacja.html
    Cytuj
  • GUEST 4 lis 2010, 12:05
    W tych 48 zł czy 52 zł mieści się też domena tak?
    Cytuj
  • Komputerowiec 4 lis 2010, 14:20
    Bez domeny !!! Tą kupujesz osobno i to najlepiej u dostawy usługi hostingowej. Zabiera to mało czasu i przy odnowieniu masz z reguły jakiś rabat.
    Cytuj
  • LaikPC 4 lis 2010, 16:57
    Pamiętam jak ja zupełny Laik zakładałem stronę internetową. Nie jest to może trudne dla osoby, która się na tym zna, ale dla kogoś takiego jak ja, był to koszmar.
    Cytuj
  • GUEST 4 lis 2010, 17:25
    A ile taka domena kosztuje. Myślałem o takiej z końcówką pl (najlepiej) lub jakieś typu info albo inne.
    Cytuj
  • Komputerowiec 4 lis 2010, 19:10
    To zależy od końcówki domeny. Najdroższe są oczywiście te z końcówką .pl. Na przykład na linuxpl.com
    domena .pl kosztuje w pierwszym roku ok 14 zł brutto, a przy odnowieniu 77 zł brutto (z VAT). Może i drogo, ale kiedyś domeny były po 200 zł. Poza tym ceny są raczej podobne u dostawców usług hostingowych.
    Cytuj
  • OpenUser 4 lis 2010, 20:13
    Czytałem gdzieś, że Polacy są w czołówce rejestracji doment internetowych w narodowej domenie. Chyba tylko Włosi są lepsi. To zdaje się efekt obniżki cen. Komputerowiec dobrze napisał, że domeny było po 200 zł, a teraz są za mniej niż 100 zł.
    Cytuj
  • Joomla 4 lis 2010, 23:59
    Najlepszym systemem do postawienia strony jest Joomla. Jak masz odpowiednie skrypty zapewnione przez firmę hostingową, to tylko klikasz i za parę minut masz własną stronę.
    Cytuj
  • GUEST 14 lis 2010, 8:19
    Ilość ofert naprawdę wprawia w zakłopotanie.
    Bo mnie interesuje takie rozwiązanie, gdzie w łatwy sposób mógłbym założyć bazę danych i zainstalować jakiś system zarządzania treści. Czytałem o jakiś Drupalach, Jomlach i temu podobnych. Fajnie byłoby mieć też forum.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 8  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum