Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Najlepszy tani hosting, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Najlepszy tani hosting

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • brykuu 14 lut 2014, 16:36
    Ja słyszę słowo tani to od razu ciśnie mi się na usta - "To może od razu darmowy"? uśmiech
    Cytuj
  • czarek11 19 lut 2014, 18:41
    Też tak jak koleżanka powyżej chętnie wskaże Prohosta, bo tam, nie tylko to że mamy 50 % taniej na wszystkie usługi to jeszcze możemy potestować przez 14 dni. Jeśli to za mało, to dodam, że serwery są Della, więc pewność, że nie utracimy danych jest wysoka uśmiech
    Cytuj
  • martinus22 3 mar 2014, 22:15
    Jak przeglądałem oferty to jedne z ciekawszych miał [url=http://www.sys-com.pl]SYS-COM [/url]. Masz serwery dedykowanego, gdzie wymagana jest konfiguracja jego systemu i ustawień z pocztą i ftp między innymi. Chłopaki z sys-comu ogarniają, bo już czytałem kiedyś opinie o nich.
    Cytuj
  • kifonda 13 kwi 2014, 19:58
    Jeśli chodzi o tani hosting, to zdecydowanie należy wziąć pod uwagę idhosting.pl
    Mają fajną obsługę techniczną, dzięki czemu człowiek nie musi się wkurzać na ewentualne problemy.
    Cytuj
  • renata1410 15 kwi 2014, 23:10
    Ja mogę polecić kei.pl działa bez problemu i jest tanie.

    Prowadzę duży serwis internetowy gdzie jest darmowy katalog firm, możliwość utworzenia strony wizytówki, można zakupić [url=http://www.defer.pl/responsywne-strony-internetowe] responsywne strony internetowe[/url] w niskiej cenie, są zlecenia itp.

    Jest to duża strona i serwer działa bezproblemowo. Polecam.
    Cytuj
  • zylek 14 maj 2014, 16:07
    Za 44 złote/rok masz całkiem spore konto na Hekko, zmieścisz na nim kilka średnich serwisów, czego chcieć więcej?
    Oczywiście możesz celować w wyższe pakiety, ale jedynie wtedy, gdy ma to uzasadnienie. Tzn. jeśli Twoje serwisy potrzebują większych zasobów.
    Cytuj
  • wiki878 22 wrz 2014, 21:39
    Ja za hosting płacę 50 złotych. Nie wiem czy to dużo czy mało
    Cytuj
  • mopek 22 wrz 2014, 21:46
    Pięć dych to według mnie całkiem sporo. Zwłaszcza, że na superhost można zamówić hosting za 1zł/rok. Ja do tej pory nie korzystałem z hostingu ale postanowiłem swojego bloga przerobić stronę internetową z prawdziwego zdarzenia więc jakby nie patrzeć hosting będzie mi potrzebny.
    Cytuj
  • AstaLawista 24 wrz 2014, 22:44
    Jeśli najlepszy to tylko firma Integrated Solutions uśmiech są świetnymi specjalistami w tym fachu i działają bardzo profesjonalnie. Oferują ochronę i bezpieczeństwo danych, hosting oraz backup w chmurze, monitoring bezpieczeństwa IT czy outsourcing IT uśmiech warto zapoznać się z ich stroną. uśmiech
    Cytuj
  • Turtel 30 wrz 2014, 15:15
    Ja z kolei moge polecić [url=http://www.1and1.pl/]hosting[/url] z 1&1. Mają różne pakiety hostingowe zaczynając od 5 zł przez pierwsze 12 m-cy. W każdym razie dla przeciętnego użytkownika opcja basic za 10 zł miesiecznie jest zupełnie wystarczająca. Co najfajniejsze jest z domeną .pl w gratisie. Ich obsługa klienta dostępna jest 24 h na dobę także jak cos to udzielą fachowej porady.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum