Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Najlepszy tani hosting, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Najlepszy tani hosting

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Joomla 14 lis 2010, 9:18
    No to może warto spojrzeć na linuxpl.com.
    Oferują panel administracyjny z poziomu którego zakłada się bazy danych, i w prosty sposób instaluje się Joomlę. Sam jestem fanem tego darmowego CMS. Ma spore zaplecze w postaci darmowych dodatków np. na stronie http://extensions.joomla.org/ jest ich cała masa. Są też dodatki płatne, ale te darmowe też są super.
    Cytuj
  • CoolerFan 15 lis 2010, 17:32
    Znalazłem coś takiego

    doodlekit.com

    Na tej stronie za free (jest też opcja płatna) paroma kliknięciami zbudujesz stronę, dodać na nią zdjęcia itd. Zarejestrujesz też domenę, pewnie z końcówką doodle czy coś takiego i dostaniesz trochę miejsca na dysku.
    To już jest ekstremalnie uproszczona procedura zakładania własnej strony WWW.
    Cytuj
  • konto_usuniete_296817 16 mar 2012, 10:06
    polecam hosting profesjonalna obsługa za rozsądne pieniądze. uśmiech
    Cytuj
  • konto_usuniete_318646 1 paź 2012, 10:56
    Chyba najtańszy i najlepszy hosting ma strona home.pl, ale mogę się mylić.
    Cytuj
  • jaromir89 8 paź 2012, 14:02
    Home ma dobry hosting ale dużo taniej można mieć inny hosting i równie dobry, czasy się zmieniają a firmy hostujące serwisy inwestują w swój sprzęt i tym samym jakość usług się podnosi.
    Cytuj
  • rozyk010 8 paź 2012, 14:13
    Zgadzam się z Jaromirem. Aktualnie home.pl ma najlepszy tani hosting dostępny na rynku.
    Cytuj
  • RiSwww 30 paź 2012, 13:10
    jeśli chcesz serwer niezawodny to polecam kei.pl
    Cytuj
  • surbef 31 paź 2012, 21:16     (ostatnio zmieniony przez autora 31 paź 2012, 22:04, w całości zmieniany 2 razy)
    Ja polecam cal.pl mam tam kilka zarejestrowanych domen i oferują oni na prawdę tanie serwery niezły hosting i całkiem przydatne BOK. Polecam
    Cytuj
  • gall 9 lis 2012, 8:31
    Zdecydowanie polecam linuxpl.com Niskie ceny, bezproblemowe działanie no i dostępni admini praktycznie na zawołanie.
    Cytuj
  • fleszyn 12 lis 2012, 8:28
    Od dwóch lat korzystam z hostingu w 1and1, w pakiecie który otrzymałem na dzień dobry i nie zaliczyłem zawiechy czy innych wpadek, jestem zadowolony. Może komuś ta info się przyda uśmiech
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum