Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Najlepszy tani hosting, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Najlepszy tani hosting

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • gniezd 13 lis 2012, 15:30
    Podobno SEOHosters.pl mają bardzo dobry hosting i to w dodatku bardzo tani. Dużo osób sobie chwali współpracę właśnie z nimi.
    Cytuj
  • maven 19 lis 2012, 12:45
    Ja to polecam ten tani hosting. Mam tu juz serwer ok 2 lata i caly czas bez problemow. Mila odmiana po cyrkach w netstrefa.pl
    Cytuj
  • luna129 22 sty 2013, 10:17
    Mój kolega zamówił na exone.pl i jest bardzo zadowolony
    Cytuj
  • zbigniew34 27 lut 2013, 22:28
    ja i tak polecam hosting, rejestrace domen w roczny abonament to niecale 40 zl a domeny mozemy sobie zarejestrowac wedlug cennika na stronce ;] bonusem jest to, z robia swojemu klientowi stronke na zamowienie ;] oferta jak najbardziej godna polecenia wielki uśmiech
    Cytuj
  • gieniastus 18 mar 2013, 19:30
    W kwestii hostingów - ja korzystam i polecam ten
    Cytuj
  • MonikaSep 25 mar 2013, 9:19
    Strasznie drogi ten hosting na jest to samo a nawet więcej za część tej ceny.
    Cytuj
  • oxytocin 4 kwi 2013, 22:43
    jak dla mnie jedni z lepszych na rynku. korzystam dwa lata i nie bylo ani jednej większej awarii
    Cytuj
  • plny 31 gru 2013, 14:25
    Polecam zarejestrowanie domeny z końcówką firma.pl w IBE. Tutaj można sobie sprawdzić dostępność określonego adresu strony: http://www.ibe.pl/oferta/domeny .
    Cytuj
  • kasiabar 15 sty 2014, 17:18
    Jeśli temat dalej aktualny, to ja słyszałam od znajomego o prohost, coś w tym stylu. Nie wiem czy dobrze napisałam, ale warto zerknąć język całuskiuśmiech)
    Cytuj
  • pawelR43 30 sty 2014, 20:47
    Jak pod bloga własnego lub zaplecze to na tky.pl można postawić za darmo.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum