Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Najlepszy tani hosting, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Najlepszy tani hosting

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • RiSwww 22 mar 2015, 21:35
    Zajrzyj tutaj: [url=http://www.defero-hosting.pl/]defero-hosting.pl[/url]
    Cytuj
  • kieta 16 kwi 2015, 13:33
    Dzięki, ceny nie są złe. Leci do obserwowanych.
    Cytuj
  • and_rzej 17 kwi 2015, 20:42
    Super, dzięki, przyda mi się na pewno przymrużenie oka
    Cytuj
  • zylek 13 maj 2015, 16:14
    Nazwa nic mi nie mówi, cenowo również nie powala - radzę serwisy umieszczać wyłącznie na sprawdzonych serwerach, bo w przeciwnym wypadku można się co najwyżej władować w problemy. Hosting musi być porządny.
    Cytuj
  • linguait 2 cze 2015, 18:43
    Przy wyborze hostingu warto też sprawdzić czy przypadkiem nie władujemy się w tzw. promocję - najpierw 0 zł a potem to już tylko strach się bać uśmiech) Warto sobie porównać ceny hostingów w przedziale 2 - 3 lat co wtedy wyjdzie nam taniej. Ze swojej strony śmiało polecam http://www.webserwer.pl - od ponad 10 lat na rynku, oferują hosting .NET i LINUX
    Cytuj
  • RiSwww 14 lip 2015, 19:34
    zylek napisał:Nazwa nic mi nie mówi, cenowo również nie powala - radzę serwisy umieszczać wyłącznie na sprawdzonych serwerach, bo w przeciwnym wypadku można się co najwyżej władować w problemy. Hosting musi być porządny.
    Sprawdzonych tzn. jakich? Nie jest wykładnią to, że firma działa w sieci 10-lat, bo czasem można się i na tym przejechać.
    Ja napiszę tak, nie będę tu wymieniać firm, ale sprawdzone i długo działające firmy, potrafią zaskoczyć.

    Ostatnio gdzieś na forum przeczytałam, że firma hostingowa która jest bardzo znana i działa na rynku też długo, wysłała do Klienta fakturę do zapłaty o 100% więcej niż płacił dotychczas i to nie pierwsza sytuacja o której słyszę.

    Duże firmy (nie mówię, że wszystkie) zaniedbują Klientów stałych, liczy się dla nich tylko nowy Klient.

    Dlatego też warto szukając hostingu brać pod uwagę te mniejsze i krócej działające firmy, bo firmy te mogą być tak samo dobre jak te duże giganty ...
    Cytuj
  • wwwonline 14 lip 2015, 19:40
    Zgadzam się z powyższą wypowiedzą. Kierowanie się wyłącznie nazwami firm, bo są znane i pełno jest ich reklam w sieci nie znaczy, że będziemy zadowoleni.

    Znam to ze swego przykładu jeszcze z przed kilku lat niestety smutny Wybrałem pierwszą firmę, bo znana - zawiodłem się. Wybrałem drugą - było jeszcze gorzej, zwiększanie cen nie wiadomo z jakiego powodu, awarie itp.

    Postanowiłem spróbować raz jeszcze tym razem szukając wśród tych firm mniej znanych i krócej działających na rynku. Jestem zadowolony, wszystko działa, ceny przestępne i firma jakoś działa, nie wyparowała uśmiech

    Każdy kiedyś przecież zaczynał, duże firmy też ...
    Cytuj
  • milosz_w 19 sie 2015, 0:24
    Pierwsza firma, która przychodzi mi do głowy to nazwa.pl. Może ktoś z Was zdecydował się na pocztę firmową od nich? rozważam ofertę [url=https://www.nazwa.pl/poczta/]www.nazwa.pl/poczta/[/url]. Będę wdzięczny za opinie.
    Cytuj
  • zylek 22 paź 2015, 16:11
    Moim zdaniem Hekko - na podobnym poziomie cenowym testowałem kilka innych usług i nawet i porządny support trudno się doprosić. Generalnie dobre hostingi wcale nie muszą być drogie - co ciekawe, nawet te najdroższe nie oferują solidnej jakości usługi.
    Cytuj
  • blue-green 4 kwi 2016, 0:22
    Moim zdaniem warto zainteresować się ofertą dhosting.pl to tanie pakiety i przejrzysty z wieloma funkcjami panel administracyjny.
    Do wyboru dla osób indywidualnych są trzy pakiety z wydajnym serwerem , są także specjalne rozwiazania dla przedsiębiorców, freelancerów.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum