Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Co przynieść na parapetówkę?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co przynieść na parapetówkę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zataraa2 28 kwi 2015, 23:56
    My zrobiliśmy najpierw wywiad co by się im przydało, do tego sznapsik. Byli zadowoleni uśmiech, dla dalszych znajomych może jakiś kwiat/kieliszki + alkohol?
    Cytuj
  • janna 29 kwi 2015, 18:07
    Zawsze przynosi się alkohol, wspomniany sznaps jest dobry, butelka wygląda jak piersiówka uśmiech Jakiś kwiatek albo po prostu zapytać gospodarzy czego potrzebują do domu.
    Cytuj
  • kifonda 8 maj 2015, 20:43
    Standardowo sałatkę. język I nie kupuj im w prezencie bibelotów, bo to bez sensu.
    Cytuj
  • Sylwiaa_Rz 12 maj 2015, 10:26
    Ja swoim znajomych przyniosłam kolaż naszych wspólnych zdjęć i oprawiłam w ramkę. Prezent bardzo się spodobał.
    Cytuj
  • nimi 14 maj 2015, 8:45
    Wino i dwa kieliszkiuśmiech
    Cytuj
  • lolko5 28 maj 2015, 14:38
    Dobre wino, kwiata!
    Cytuj
  • kosmiczna 29 maj 2015, 14:17     (ostatnio zmieniony przez autora 29 maj 2015, 14:17, w całości zmieniany 1 raz)
    Może patelnie? Wybór patelni na pewno należy do trudnych wyborów, bo u nas na przykład z patelni korzysta się cały czas.
    A patelnia na pewno się przydauśmiech
    Cytuj
  • mrozik00 3 cze 2015, 14:42
    Na ostatnia parapetówkę kupiliśmy znajomym pościel 3d, bo to było wtedy nasze odkrycie, że coś takiego jest, więc prezent był oryginalny, no i jednocześnie praktyczny, a nie jakieś bibeloty, które nie wiadomo potem, gdzie postawić. [url=http://...]link http://tendina.pl/posciel-3d[/url] stąd też dla siebie zamówiliśmy i bardzo dobrze nam się jej używa, miła w dotyku i sporo wzorów do wyboru.
    Cytuj
  • WilloW3 12 cze 2015, 13:30
    Chipsy
    Cytuj
  • tomaszL 24 cze 2015, 11:30
    WilloW3 napisał:Chipsy
    He he, minimalistyczne podejście uśmiech.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum