Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Co przynieść na parapetówkę?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co przynieść na parapetówkę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zofia56 23 lip 2010, 17:01
    ja polecam tradycyjnie kupić jakieś ładne ręczniki albo pościel. To zawsze się przyda i ucieszy ludzi w każdym wieku.
    Cytuj
  • aniqa33 23 lip 2010, 17:42
    Świetnym pomysłem wg mnie jest zestaw do fondue. Rzadko kto na to wpada, więc pomysł będzie oryginalny, a na pewno się kiedyś przyda uśmiech Sama kiedyś dostałam i teraz stanowi atrakcję na każdej większej imprezie przymrużenie oka
    Cytuj
  • animatorka 23 lip 2010, 19:51
    Ja radzę kupić jakiś ładny zestaw obiadowy albo kieliszki. To jest zawsze praktyczne i przyda się w każdym domu.
    Cytuj
  • Gutoslawa 23 lip 2010, 21:44
    animatorka napisał:Ja radzę kupić jakiś ładny zestaw obiadowy albo kieliszki. To jest zawsze praktyczne i przyda się w każdym domu.
    Z tym bym akurat uważała. Niby zawsze się przyda, ale łatwo nie trafić w gust gospodarzy i będą mieli tylko całą szafkę wypełnioną niepotrzebnymi talerzami.

    Jeśli macie konkretne fundusze to polecam zastanowić się nad kupnem ekspresu do kawy. To jest zawsze fajny pomysł, no chyba, że gospodarze zdążyli już kupić, albo nie piją kawy...
    Cytuj
  • dana51 23 lip 2010, 23:50
    jeśli tylko lubią gotować to na pewno warto kupić jakiś sprzęt do kuchni. Popieram wszystkie wcześniejsze pomysły, a sama proponuję garnek do gotowania na parze.
    Cytuj
  • golebica 24 lip 2010, 6:13
    z dziwnych sprzętów, których sami by sobie nie kupili to polecam jajowar.
    To takie specjalne urządzenie do gotowania jajek.
    Cytuj
  • joana27 24 lip 2010, 8:19
    no niezłe macie pomysły, jajowar bardzo mi się podoba przymrużenie oka Ile coś takiego kosztuje??
    Cytuj
  • golebica 24 lip 2010, 11:01
    joana27 napisał:no niezłe macie pomysły, jajowar bardzo mi się podoba przymrużenie oka Ile coś takiego kosztuje??
    Mój kosztował koło 100 zł, ale pewnie jak z każdym sprzętem, można znaleźć i tańsze i droższe. Jak na prezent to możesz sobie pozwolić na droższą wersję, ale chyba nie warto przesadzać, w końcu to tylko urządzenie do gotowania jajek uśmiech
    Ale przyznam, że bardzo przydatne i jajka zawsze wychodzą idealne - dokładnie takie na jakie mam ochotę. Jak gotowałam tradycyjnie, to nie było takiej opcji.
    Cytuj
  • casia1980 24 lip 2010, 12:33
    Najgenialniejszy prezent jaki dostałam na parapetówkę to było oprawione w ramki zdjęcie z moich najlepszych wakacji w Mielnie z ofiarodawcamiuśmiech Powiedzieli mi nawet gdzie je mam powiesić i teraz za każdym razem jak wracam do domu to wita mnie widok uśmiechów moich przyjaciółwielki uśmiech Zawsze mi to humor poprawiauśmiechuśmiechuśmiech
    Cytuj
  • kosmiczna 28 kwi 2015, 18:34
    Ja zauważyłam, że najbardziej praktyczne prezenty cieszą najbardziej i zawsze są w 100% wykorzystane. Nie wiem jaką kwotą dysponujesz na taki prezent ale może szybkowar www.cookstore.pl/szybkowary,c69.html tutaj masz spory wybór sprzętu więc może coś odpowiedniego wybierzesz.
    Na pewno na nowe mieszkanie się przyda, bo zawsze są inne wydatki, a takie coś zawsze się wykorzysta.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum