Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Filmy warte obejrzenia, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Filmy warte obejrzenia

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • spakersom 13 cze 2017, 10:34
    filmu ostatnio żadnego nie widziałam, ale znalazłam serial Wentworth bardzo fajny
    Cytuj
  • carycarosji 28 lip 2017, 9:33
    a oglądaliście może klik i robisz co chceszjęzyk boska komedia
    Cytuj
  • kuba837 23 sie 2017, 10:27
    Inferno świetny film uśmiech
    Cytuj
  • bunnyx 17 lis 2017, 15:51
    Ja jestem na etapie seriali, dziś skończyłem Stranger Things. Bardzo polecam wszystkim maniakom kina grozy. przymrużenie oka
    Cytuj
  • PaulinaK85 27 lis 2017, 11:30
    bunnyx napisał:Ja jestem na etapie seriali, dziś skończyłem Stranger Things. Bardzo polecam wszystkim maniakom kina grozy. przymrużenie oka
    Oba sezony na raz oglądałeś? Który sezon podobał Ci się bardziej? uśmiech Dla mnie drugi chyba nawet nieco lepszy.
    Cytuj
  • tomaszko4 16 sty 2018, 13:06
    bunnyx napisał:Ja jestem na etapie seriali, dziś skończyłem Stranger Things. Bardzo polecam wszystkim maniakom kina grozy. przymrużenie oka
    Też teraz jestem na etapie tego serialu. Dopiero pierwszy sezon oglądam, ale jest wciągający. I na rzecz serialu odpuściłem trochę z filmami, bo na wszystko zabrakłoby mi czasu wielki uśmiech
    Cytuj
  • izapixi 29 paź 2021, 17:06
    Dzisiaj wieczorem planuję zobaczyć Księgowego, dodali dzisiaj na Player Księgowego z Benem Affleckiem, opinei w necie ten film na niezle więc myślę że bedzie udany seans uśmiech co weekend wrzucają tam nowe filmy
    Cytuj
  • Meggi85 31 paź 2021, 20:40
    Masz na myśli ten film z 2016 od Warner Bros? Mega mi się podobał, kiedyś go widziałam. Ale jak jest na player to może też sobie jutro raz jeszcze zobaczymy z mężem.
    Cytuj
  • Aligator 16 lis 2021, 8:28
    Zależy, w jakich Klimtach gustujesz uśmiech Jak lubisz horrory to "The thing" będzie dobry wielki uśmiech
    Cytuj
 2 3 4 5 6 7 z 7
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum