Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Filmy warte obejrzenia, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Filmy warte obejrzenia

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zofia56 30 lip 2010, 6:45
    Ja polecę coś w zupełnie innym charakterze. Jeśli ktoś jeszcze nie widział, to koniecznie trzeba zobaczyć "Katyń" Andrzeja Wajdy. Film nie tylko ciekawy ze względu na historyczną wartość, ale bardzo przejmujący. Może nie do końca na letni wieczór, ale na pewno pozycja obowiązkowa!
    Cytuj
  • hmurka 30 lip 2010, 10:41
    Ja ostatnio oglądałam świetny film "W chmurach" z Georgem Clooney'em. Naprawdę rewelacyjny! Tak bardzo mi się podobał, że postanowiłam zostać stewardessą przymrużenie oka
    Cytuj
  • ikeaman 30 lip 2010, 11:36
    hmurka napisał:Ja ostatnio oglądałam świetny film "W chmurach" z Georgem Clooney'em. Naprawdę rewelacyjny! Tak bardzo mi się podobał, że postanowiłam zostać stewardessą przymrużenie oka
    MI ten film zupełnie nie przypadł do gustu. Nudny i sztampowy... Ale oczywiście różne są gusta.
    Polecam za to film "Solista" naprawdę wzruszający.
    Cytuj
  • hmurka 30 lip 2010, 14:26
    Wszystko zależy od podobań. Mnie film "W chmurach" momentami wzruszał, momentami bawił. Sądzę, że wielu osobom się podobał język
    Cytuj
  • casinda_ebe 30 lip 2010, 16:34
    hmurka napisał:Wszystko zależy od podobań. Mnie film "W chmurach" momentami wzruszał, momentami bawił. Sądzę, że wielu osobom się podobał język
    Na pewno wszystkim fankom George'a Clooneya się podobał przymrużenie oka
    Przyznam, że film mnie nie powalił na kolana, ale bardzo przyjemny.
    Cytuj
  • magnieszka 30 lip 2010, 19:39
    Jeśli macie ochotę na przyjemy i dobry film to polecam "Juno". Nie jest to nowość, ale jeśli ktoś jeszcze nie widział to na pewno nie będzie żałował uśmiech
    Cytuj
  • Barbra67 30 lip 2010, 20:33
    Po pierwsze: Dziekuje za polecenie "Rusałki", obejrzałam i byłam oczarowana, podobał mi sie dużo bardziej niż "Amelia".
    Chciałam też polecić jeden z nowszych polskich filmów, "Różyczka" Kidawy-Błońskiego. Po serii rozczarowań polskimi filmami ten doslownie wbił mnie w fotel. Nie jest to rozrywkowe kino, ale przejmujące, mocne i zmuszające do refleksji nad chorą epoką w jakiej upłynęła mi wczesna młodość. Bardzo gorąco poleciłabym ten film młodym ludziom!
    Cytuj
  • Lemure 1 sie 2013, 12:24
    Ja polecam "Bitwa o Ardeny" http://seans24.pl/film/52801-bitwa-o-ardeny-battle-of-the-bulge/



    Film oparty jest na wydarzeniach jakie rozegrały się zimą 1944 r. w Ardenach, kiedy to Hitler postanowił skierować przeciwko Aliantom swoją ostatnią ofensywe. Jej powodzenie zależało od tego czy niemieckiej armii uda się w wyznaczonym czasie zdobyć alianckie zapasy paliwa i czy utrzymująca się wtedy pogoda uniemożliwi wojskom sprzymierzonym loty samolotami. Obraz ten był dwukrotnie nominowany do Złotego Globu za muzykę i role drugoplanową Savalasa.
    Cytuj
  • Celofan 21 sie 2013, 15:34
    Ja myślę, że może być ciekawy nowy Kick-Ass, z uwagi na Carreya w obsadzie. No i chętnie sprawdzę jak poradzili sobie z adaptacją całkiem fajnego komiksu.
    Cytuj
  • Celofan 24 sie 2013, 15:16
    A za tydzień jeszcze wchodzi "Sztanga i cash". Też może być dobre, oryginalna historia dość niezwykła...
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum