Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Filmy warte obejrzenia, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Filmy warte obejrzenia

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 20 wrz 2013, 12:43
    Byłem ! Bilet wprawdzie ok 46 zł kosztuje, ale warto !! uśmiech Efekty super.
    Cytuj
  • kotek020 19 sty 2016, 15:42
    Na Tv puls można dzisiaj zobaczyć premierę nowego serialu kryminalnego Agenci NCIS: Los Angeles. Sama czekam z niecierpliwością, lubię jak coś się dzieje nawet te trudne i szokujące sprawyuśmiechŁapki w górę kto też będzie oglądał?
    Cytuj
  • Ogryzka 24 sty 2016, 21:17
    Lubie ten serial. Zawsze się coś dzieje i fajni aktorzy grają. Najbardziej lubie chyba tą ich szefową, którą gra Linda Hunt. Genialna jest! Serial pełen akcji w każdym odcinku. A że są po dwa odcinki od 20.00 to zdążam wrócić z pracy i mogę sobie na spokojnie się zrelaxować.
    Cytuj
  • jarzebina 24 sty 2016, 22:36
    A ja dziś oglądałam "W obronie własnej". Świetny film i świetna obsada. Za tydzień w sobotę jest powtórka na pulsie.
    Cytuj
  • ZoHaHa 31 sty 2016, 21:44
    "Ja, Frankenstein", własnie obejrzałam, fajny, świetne efekty i niezła obsada, w czwartek powtórka na pulsie, jeśli jesteście zainteresowani
    Cytuj
  • Ogryzka 28 mar 2016, 10:46
    Oglądałam kilka dni temu film "Niezgodna". Genialny jest i to pierwsza część trylogii. Druga częścią była "Zbuntowana". Czekam teraz na ostatnia część " Wierna", która leci teraz w kinach uśmiech
    Cytuj
  • Adam131 26 lip 2016, 0:13
    Polecam wszystkie filmy Finchera i Nolana. Nie stracisz czasuuśmiech
    Cytuj
  • VictoriaB 9 sie 2016, 10:11
    Ogryzka napisał:Oglądałam kilka dni temu film "Niezgodna". Genialny jest i to pierwsza część trylogii. Druga częścią była "Zbuntowana". Czekam teraz na ostatnia część " Wierna", która leci teraz w kinach uśmiech
    Z tej serii to tylko pierwsza część była fajna, niestety. Historia miała potencjał, ale te kolejne części okazały się nieciekawe, przynajmniej według mnie.
    Cytuj
  • Kotsu 12 sie 2016, 13:25
    To ja oglądałam ostatnio swój ulubiony serial Arrow.
    Cytuj
  • VictoriaB 18 sie 2016, 10:56
    O, seriale też lubię oglądać uśmiech Akurat Arrow nie, ale słyszałam o nim. Z podobnych to lubię obejrzeć The Flash i Gotham.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum