Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Filmy warte obejrzenia, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Filmy warte obejrzenia

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • fruxit 26 sie 2013, 11:31
    Wydaje mi się, że to będzie kolejny, nudny, oparty na tym samym schemacie film amerykański.
    Cytuj
  • 8 wrz 2013, 23:20     (ostatnio zmieniony przez autora 20 wrz 2013, 14:09, w całości zmieniany 2 razy)
    caryca napisał:Ja bardzo lubię kino rosyjskie. Uważam, że powstaje tam teraz bardzo dużo ciekawych i dobrych filmów. To świetna alternatywa do zalewającego nas amerykańskiego kina.
    Z filmów rosyjskich polecam szczególnie dwa: "Powrót" i "Rusałka". Ten drugi to taka rosyjska Amelia przymrużenie oka NIe spotkałam jeszcze nikogo, kto po obejrzeniu by żałował, dlatego zachęcam uśmiech
    A propos kina rosyjskiego, to ja polecam "Pochowajcie mnie pod podłogą" i "Półtora pokoju" uśmiech Zachęcam też do obejrzenia czeskich filmów np. "Palacz zwłok", "Butelki zwrotne" czy "Musimy sobie pomagać".
    Cytuj
  • Idraidra 9 wrz 2013, 9:51
    Zabić drozda z grzesiem peckiem <3
    Cytuj
  • mateusz202 9 wrz 2013, 17:08     (ostatnio zmieniony przez autora 20 wrz 2013, 14:30, w całości zmieniany 2 razy)
    Ja polecam "Wszystkie odloty Cheyenne'a". Świetny film.
    Cytuj
  • 11 wrz 2013, 17:44     (ostatnio zmieniony przez autora 20 wrz 2013, 14:03, w całości zmieniany 1 raz)
    Obejrzałam "Rusałkę" polecaną przez Carycę, i muszę przyznać, że to rewelacyjny film uśmiech . Jeśli znacie inny utrzymany w podobnej konwencji, oczywiście prócz "Amelii", to dajcie proszę znać uśmiech
    Cytuj
  • majesty15 14 wrz 2013, 12:03
    Tak trochę inaczej w temacie, podobno w Cinema City Arkadia z technologią 4DX, podobno to lepsze od 3D w następnym tygodniu jadę do Warszawy i myślę czy się tam nie wybrać, ktoś wie co teraz tam grają ?
    Cytuj
  • waloria 16 wrz 2013, 12:16     (ostatnio zmieniony przez autora 16 wrz 2013, 12:17, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja ostatnio oglądałem "Mr nobody" naprawdę super film uśmiech
    Cytuj
  • Marl0n 18 wrz 2013, 8:28     (ostatnio zmieniony przez autora 18 wrz 2013, 8:29, w całości zmieniany 1 raz)
    Rusałka była świetna uśmiech ale za mało siedzę we współczesnym kinie rosyjskim by polecić Ci podobne .

    http://www.favore.pl/forum/o-rozrywce-imprezach-i-sztuce/co-kolekcjonujecie,3287,1.html#last_post
    Cytuj
  • moriszja 18 wrz 2013, 9:28
    Sęp. Dawno nie widziałem tak dobrego, polskiego filmu. Naprawdę kapitalny.
    Cytuj
  • 18 wrz 2013, 14:34
    Polecam Oblivion i Salt. Oba są kapitalne i lądują na liście moich ulubionych. uśmiech
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum