Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co na spierzchnięte usta?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co na spierzchnięte usta?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • warkoczyk 24 wrz 2010, 22:35
    Dziewczyny, a możecie napisać, czy długo musi trwać taka kuracja? Chodzi mi o to żeby wyleczyć te usta choć na kilka miesięcy. Też mam wiecznie problem ze spierzchniętymi wargamismutny
    Cytuj
  • casia1980 24 wrz 2010, 23:35
    Dziewczyny z wit. A to jest racja, ale ja używam maści z tą witaminką i działa lepiej niż wszelkie balsamy! Na noc nakladam grubą warstwę, w ciągu dnia smaruję kilka razy. Tylko nie maluję wtedy ust, bo maść jest bardzo tłusta i żadna pomadka sie nie trzymauśmiech
    Cytuj
  • PannaDziewanna 25 wrz 2010, 1:52
    A niektóre moje znajome smarują usta oliwą z oliwek (znam nawet jedną taką, co pije łyżeczkę dziennie oliwy z I tłoczenia) ale sama tego nie próbowałam. Oliwy używam, ale w kuchni, do gotowaniauśmiech
    Cytuj
  • Aubiergine 25 wrz 2010, 8:02
    Ale z tą szminką to ciekawe... nie wpadłabym na to, że mogą od tego wysychać usta...
    Cytuj
  • Stinaa 25 wrz 2010, 9:22
    To po prostu rodzaj alergii, może to też powodować np pasta do zębów. Trzeba też uważać na przeterminowane pomadki i bylszczyki, to nam tez może powaznie zaszkodzić.
    Cytuj
  • pacjentka 25 wrz 2010, 10:49
    Ale jak zimno i wietrznie to balsam swoją droga trzeba mieć! U mnie to najważniejszy kosmetyk w torebce (w sumie cały rok)
    A zima za pasemuśmiech
    Cytuj
  • caipirinha 25 wrz 2010, 12:34
    Najlepszy balsam jakiego kiedykolwiek używałam to był Vinefit Lancome... istne cudouśmiech Ale nie wiem nawet czy jest jeszcze do kuoienia.
    Cytuj
  • KoKoszka 25 wrz 2010, 14:27
    Nie chce Was martwić dziewczeta, ale takie pękające usta to może być powazniejszy problem, rozumiem wysychanie, ale krwawienie to chyba juz powinno zmobilizowac do zrobienia badań. Słyszałam o babce, której w badaniu śliny wyszło, że usta pękają jej z powodu grzybicyskrzywienie Ale to mozna szybciutko wyleczyc, byle by odkryć przyczynę problemu...
    Cytuj
  • Bancroft 25 wrz 2010, 15:44
    Racja, jeśli nic nie działa to warto zrobić badanie wykrywające drożdżycę, bo można nosić się z tym kilka lat i nic o tym nie wiedzieć...
    Cytuj
  • Lorelei 25 wrz 2010, 17:28
    Eh, widzę,że chyba każda z nas sie zmaga ze spierzchniętymi ustami, przynajmniej w sezonie jesienno-zimowymuśmiech A słyszałyście o takim specyfiku, który nazywa się "żółtko roślinne"? Bo mi coś kiedyś wpadło, ale nie moge tego namierzyć!
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum