Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co na spierzchnięte usta?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co na spierzchnięte usta?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • KoKoszka 25 wrz 2010, 19:13
    To jest taki tłusty (bez wody) krem dla alergików firmy ATW. W skłądzie ma tylko oleje roślinne i zioła. Można go stosować na inne przesuszone miejsca jak pięty lub łokcie.
    Cytuj
  • Cloudy 25 wrz 2010, 22:18
    Ja moge polecić najlepszą pomadkę ochronną jaką znam - Neutrogena. Ale może jeszcze taka uwaga - wiem, że pękające usta mogą być od stosowania niektórych leków, np antybiotyków. Może to będzie jakaś podpowiedźuśmiech
    Cytuj
  • Blueberry28 25 wrz 2010, 23:23
    Jaaacieee dziewczyny jesteście genialne! Odstawiłam pastę colgate i to chyba to! USta są wysuszone, ale przestaly pękać dosłownie z dnia na dzień! Nie wpadłabym nigdy w życiu przysięgam! Dziękiuśmiech Teraz tylko jeszcze musze znaleźć pastę której będę mogła uzywać, bo od dwóch dni myję zeby bez pastyuśmiech
    Cytuj
  • Solniczka84 25 wrz 2010, 23:47
    Ja mam często spierzchnięte usta, bo mam katar i muszę oddychać przez usta na dworze. I zawsze wtedy nakladam na noc grubaśną warstwę krem Nivea, przechodzi jak reką odjąłuśmiech
    Cytuj
  • Ronjaa 26 wrz 2010, 1:56
    A mój ulubiony balsamik to tender care oriflame (w takim małym różowym słoiczku) smaruję nim sobie wszystko co mam przesuszone i działa wspanialeuśmiech A nie ma jeszcze takiej wygórowanej ceny jak np lancome...
    Cytuj
  • Paniusia 26 wrz 2010, 9:01
    Bardzo polecam Wam maści gojące Alantan i Bepanthen! Odkryłam je kiedy karmilam piersią, po prostu coudownie goi skórę, na ustach też! Pekające wargi goją się w oczachuśmiech
    Cytuj
  • Aurelka 26 wrz 2010, 9:44
    Może krwawienie to juz jest jakiś powazniejszy problem, ale tak w ogóle to na kondycje skóry, paznokci i włosów bardzo pomaga podjadanie różnych pestek, np słonecznik, dynia, nerkowce. No te ostatnie to orzeszki, ale te też zawierają mnóstwo zdrowych tłuszczyuśmiech
    Najlepsze naturalneuśmiech
    Cytuj
  • Blueberry28 26 wrz 2010, 12:11
    Szkoda tylko, że maja tyyyyle kaloriiprzymrużenie oka
    Cytuj
  • turfalla 16 sie 2011, 14:23
    Ja również polecę Balsam do ust Tisane. Dostępny w aptece. Bardzo dobry. Albo maści dla dzieci na odparzenia. Szybko łagodzą podrażnienia to może faktycznie i pomogą w tego typu problemach skórnych.
    Cytuj
  • patrysiak 25 paź 2020, 20:52
    ja używam balsamu z Bielendy z tej naturalnej linii Eco Nature. Skład ma dobry i naprawdę nawilża usta, i to nie tylko z nazwy
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum