Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak zrobić piękne i trwałe loki?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak zrobić piękne i trwałe loki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 z 4  
  • casinda_ebe 26 wrz 2010, 23:23
    Zawsze marzyły mi się piękne duże loki, a niestety mam włosy proste i ciężkie takie druty. Czy jest jakiś sposób na trwałe loki? Zaznaczam, że zwykła lokówka odpada, bo już próbowałam i nic z tego nie wyszło - po 15 minutach włosy były już proste smutny Ale może trzeba użyć jakiejś odżywki albo lakieru?
    Cytuj
  • Alicjana 27 wrz 2010, 6:07
    Generalnie jak włosy nie są podatne, to będzie ciężko, zwłaszcza, że pierwsze próby masz już za sobą i to niestety nieudane... Próbowałaś termoloków?
    Cytuj
  • casinda_ebe 27 wrz 2010, 7:05
    Nie próbowałam, bo nie mam jak, a trochę mi szkoda inwestować ponad 100 zł w coś, co i tak może się nie przydać. A jakie macie doświadczenia z termolokami?
    Cytuj
  • Alicjana 27 wrz 2010, 9:27
    Ja używam termoloków i jestem bardzo zadowolona. Początki są dość trudne i nawija się włosy przez pół godziny, ale teraz doszłam do wprawy i robię to naprawdę w kilka minut, a potem jem śniadanie, maluję się i fryzura gotowa. Zależy jakich użyjesz, ale wychodzą takie bardzo naturalne, ładne fale. Do tego dobry lakier i cały dzięń śmigam w tych lokach. Tylko, że ja mam dość podatne włosy...
    Cytuj
  • animatorka 27 wrz 2010, 12:16
    Casinda, jeśli masz proste i ciężkie włosy, to może warto maksymalnie pocieniować i trochę skrócić - jest większa szansa, że loki będą się trzymały.

    Alicjana - jakie masz termoloki, bo ja właśnie jestem na etapie poszukiwań...
    Cytuj
  • Alicjana 27 wrz 2010, 13:40
    Ja używam temoloki Babyliss. Są bardzo dobre i nie niszczą włosów.
    Cytuj
  • animatorka 27 wrz 2010, 14:02
    A można wiedzieć ile kosztowały? Bo z tego co się orientuję to są chyba różne wersje, które mają inne ceny.
    Cytuj
  • Alicjana 27 wrz 2010, 17:56
    Ja kupiłam te najtańsze, zapłaciłam niecałe 140 zł, znalazłam w necie, w zwykłym sklepie jest trochę drożej.
    Mam 20 ceramiczno-aksamitnych wałków, do tego w komplecie były spinki takie motylki + szpilki.
    Jestem z nich naprawdę bardzo zadowolona.
    Cytuj
  • casinda_ebe 27 wrz 2010, 19:18
    Jak tak piszesz o tych termolokach, to aż mam ochotę kupić i spróbować przymrużenie oka Tylko boję się, że to i tak niewiele da.
    Mam włosy mocno pocieniowane, także może jest szansa...
    A możecie polecić jakieś odżywki, czy inne dobre "utrwalacze"?
    Cytuj
  • bamboszek 27 wrz 2010, 22:26
    JA też kręcę włosy na termoloki i uważam, że to bardzo wygodny sposób. Nie ma bardzo podatnych włosów, dlatego stosuję mocne środki utrwalające. Zawsze daję piankę do włosów, a później jeszcze każdy kosmyk przed nawinięciem na wałka spryskuję bardzo delikatnym lakierem (jak dasz za mocno to włosy mogą się poniszczyć). Później fryzurę modeluję palcami (0raz rozczesałam i całe kręcenie poszło na marne...) i na koniec gotową fryzurkę jeszcze raz spryskuję lakierem. Ogólnie nie wychudzę tak na co dzień, bo to za dużo fatygi, ale na imprezy idealne wyjście i cały wieczór daje radę przymrużenie oka
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum