Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak zrobić piękne i trwałe loki?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak zrobić piękne i trwałe loki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • czaczacza 30 wrz 2010, 0:55
    anatolija napisał:
    czaczacza napisał:Ja polecam spryskać gotowe loki piwem. Wiem, że dla tych co nie próbowali rada może wydać się trochę dziwna, ale na prawdę bardzo fajnie utrwala i świetnie się sprawdza uśmiech
    Serio?! Ja bym jednak nie chciała pachnieć jak beczka piwa, nawet za cenę idealnej fryzury...
    Nie jest tak źle, a fryzura na prawdę świetnie się trzyma język
    Cytuj
  • Alicjana 30 wrz 2010, 6:38
    czaczacza napisał:Ja polecam spryskać gotowe loki piwem. Wiem, że dla tych co nie próbowali rada może wydać się trochę dziwna, ale na prawdę bardzo fajnie utrwala i świetnie się sprawdza uśmiech
    Skąd ten pomysł w ogóle przyszedł Ci do głowy?
    Cytuj
  • czaczacza 30 wrz 2010, 8:39
    Przeczytałam kiedyś na jakimś forum i po prostu spróbowałam przymrużenie oka Wam też polecam, jak boicie się, że będzie dziwny zapach itp, spróbujcie w domu , wolny dzień.
    Cytuj
  • unathi 26 lut 2011, 20:14
    Drogie Panie uśmiech Jak dla mnie najlepsze loki wychodzą, gdy użyje się lokówki przymrużenie oka Jedynym minusem tego jest sam fakt ze wykonanie romantycznych lokow wymaga wlasnie uzycia lokówki która niszczy włosy smutny ale w sumie raz za czas na taki luksus mozna sobie pozwolić przymrużenie oka każda lokówka jest dobra do robienia loków, są takie specjalne z z zaokrąglonymi płytkami, ale np ja mam zwykła i do tego kanciatą język dodam że daje rade i robię nią świetne loki przymrużenie oka Jeśli któraś jest sympatyczką loczków spiralek takich drobniutkich, anielskich to prostownica tez da im radę przymrużenie oka wystarczy tylko wolniej przeciągać prostownicą po pasmach uśmiech aha no i musicie tez wiedzieć ze najlepiej mieć do tego w miarę proste włosy język wiem ze głównie takie chcecie kręcić bo kto by chciał skręcać jak ma już loki ale np ja mam włosy falowane i przed każdym kręceniem na prostownice jeszcze je muszę podprostować język Pozostaje mi tylko życzyć Wam powodzenia w eksperymentach przymrużenie oka a jak kręcić prostownica najlepiej jest dowiedzieć sić z jakiegoś filmiku na youtube przymrużenie oka
    Cytuj
  • mrnobody656 28 lut 2011, 11:30
    Słyszałam kiedyś, że piwo jest doskonałym sposobem na uzyskanie pięknych loków. Oczywiście nie chodzi tutaj o picie piwa, ale moczenie włosów na wałki nasączone tym trunkiem.
    Cytuj
  • peana 28 mar 2011, 13:40
    Ten numer z piwem niestety nie jest zbyt skuteczny. Loki wcale dłużej się nie utrzymują, a na dodatek włosy zaczynają niezbyt przyjemnie pachnieć. Na pewno trzeba mieć dobrą lokówkę, żeby ułożyć włosy po swojej myśli. Najlepsze są tego typu. Ta ma zmienne końcówki, dzięki czemu można robić loki różnej grubości. No i na pewno włosy się o wiele lepiej układają, niż dzięki wałkom.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum