Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak zrobić piękne i trwałe loki?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak zrobić piękne i trwałe loki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • casinda_ebe 28 wrz 2010, 0:43
    Bamboszek, widzę, że jest nadzieja, dzięki za dokładny przepis przymrużenie oka Możesz jeszcze napisać jakiej pianki i lakieru używasz?
    Cytuj
  • bamboszek 28 wrz 2010, 6:29
    Ja używam pianki Fructis - bardzo ładnie pachnie i naprawdę działa uśmiech Do tego lakier tej samej firmy i jestem zadowolona uśmiech
    Cytuj
  • anatolija 28 wrz 2010, 10:16
    bamboszek napisał:Ja używam pianki Fructis - bardzo ładnie pachnie i naprawdę działa uśmiech Do tego lakier tej samej firmy i jestem zadowolona uśmiech
    Co do pianki Fructis to rzeczywiście ładnie pachnie takim zielonym jabłuszkiem, a wiadomo, że zapach długo utrzymuje się na włosach. Tylko nie polecam tej najmocniejszej (nie pamiętam nr, ale najwyższy i nazwa jest na czarno). Kiedyś użyłam i niestety skleiło mi włosy...
    Cytuj
  • zatroskana 28 wrz 2010, 12:01
    Ja używam pianki i lakierów firmy Taft, kupuję zawsze sprowadzane z Niemiec, albo proszę kogoś znajomego, jak tam jedzie, żeby mi przywiózł. Jak macie okazję, to na prawdę zachęcam, bo kosmetyki z Niemiec są o wiele lepsze niż te na rynku polskim, mimo, że to ta sama firma...
    Cytuj
  • borowina 28 wrz 2010, 15:16
    zatroskana napisał:Ja używam pianki i lakierów firmy Taft, kupuję zawsze sprowadzane z Niemiec, albo proszę kogoś znajomego, jak tam jedzie, żeby mi przywiózł. Jak macie okazję, to na prawdę zachęcam, bo kosmetyki z Niemiec są o wiele lepsze niż te na rynku polskim, mimo, że to ta sama firma...
    Zgadzam się, producencie wypuszczają na zachodnie rynki o wiele lepsze produkty pod tą samą nazwą... Też staram się kupować chemię i kosmetyki w Niemczech, zwłaszcza że cenowo wychodzi podobnie jak w Polsce, a czasem nawet można znaleźć fajne promocje i jest taniej.

    Co do loków, to polecam wszystkim takie grube lokówki. Zwłaszcza jeśli ktoś ma trochę bardziej podatne włosy. Loki wychodzą bardzo naturalne.
    Cytuj
  • cekoladka 28 wrz 2010, 15:36
    Ja wolę termoloki - od razu można zawinąć wszystko, pochodzić w tym trochę i ściągnąć. Z lokówką jest dużo siedzenia i zabawy...
    Mam pytanie czy nawijacie włosy umyte i jeszcze wilgotne, czy może takie "wczorajsze"?
    Cytuj
  • bamboszek 28 wrz 2010, 17:32
    Ja kiedyś czytałam, że najlepiej zakręcać włosy "wczorajsze". I tak też za pierwszym razem zrobiłam, ale efekt był bardzo kiepski - bo miałam fajne włosy, tylko przyklapnięte przy głowie, wiadomo jak to jest jak się nie umyje przymrużenie oka Dlatego teraz myję, suszę i dopiero później nawijam na wałki.
    Cytuj
  • borowina 28 wrz 2010, 20:18
    Jeśli macie mało podatne włosy, to lepiej przed kręceniem umyć, trochę podsuszyć, użyć pianki i nawijać wilgotne.
    Co do lokówki, to z własnego doświadczenia wiem, że jak się ktoś wprawi, to nakręca tyle samo co termoloki przymrużenie oka
    Chociaż do prostych i ciężkich włosów wałki są lepsze, bo dłużej można trzymać.
    Cytuj
  • anka70 28 wrz 2010, 23:53
    Dziewczyny, a nikt nie wspomni o papilotach przymrużenie oka
    Cytuj
  • Alicjana 29 wrz 2010, 0:38
    anka70 napisał:Dziewczyny, a nikt nie wspomni o papilotach przymrużenie oka
    Daj spokój, kto używa papilotów, od kiedy są termoloki język
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum