Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak zrobić piękne i trwałe loki?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak zrobić piękne i trwałe loki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • eluha 29 wrz 2010, 6:04
    Ja używam zwykłych wałków, też bardzo dobrze działają. Do tego używam kosmetyków firmy Joanna do włosów i jestem zadowolona.
    Cytuj
  • anna49 29 wrz 2010, 8:30
    Ja używam lokówki, a o termolokach przyznam się nigdy nie słyszałam... co to takiego?
    Cytuj
  • Alicjana 29 wrz 2010, 9:23
    Termoloki to po prostu wałki termiczne.
    Wyglądają np tak:

    Są o wiele wygodniejsze od zwykłych wałków, bo można właćzyć do kontaktu, wybrać temperaturę, nagrzewają się w kilka minut i nakładasz. Nie niszczą włosów, bo zazwyczaj mają welurowa powłokę. Ja mam w pakiecie 20 wałków - 3 różne rozmiary.
    Cytuj
  • anna49 29 wrz 2010, 12:08
    No to rzeczywiście bardzo wygodne uśmiech
    Cytuj
  • caryca 29 wrz 2010, 13:59
    A czy ktoś z was się orientuje jak zrobić loki prostownicą, bo słyszałam, że też jest taka opcja.
    Cytuj
  • anatolija 29 wrz 2010, 15:45
    caryca napisał:A czy ktoś z was się orientuje jak zrobić loki prostownicą, bo słyszałam, że też jest taka opcja.
    Ja osobiście nigdy nie próbowałam. Dużo jest filmików instruktażowych na youtube.
    Tu znajdziesz jeden z nich: http://www.youtube.com/watch?v=3QG4ifzyog8
    Wygląda, że to nie takie trudne, ale jestem ciekawa czy ktoś z Was tego próbował przymrużenie oka
    Cytuj
  • caryca 29 wrz 2010, 18:12
    Hehe, jakby spojrzeć na ten filmik, to nic trudnego, ale coś się boję, że nie jest tak łatwo w rzeczywistości przymrużenie oka Jak spróbuję to dam Wam znać, jak wyszło uśmiech
    Cytuj
  • anatolija 29 wrz 2010, 19:16
    caryca napisał:Hehe, jakby spojrzeć na ten filmik, to nic trudnego, ale coś się boję, że nie jest tak łatwo w rzeczywistości przymrużenie oka Jak spróbuję to dam Wam znać, jak wyszło uśmiech
    Koniecznie! Ja też mam prostownicę , ale typowo do prostowania, więc raczej loki mi nie w głowie przymrużenie oka
    Cytuj
  • czaczacza 29 wrz 2010, 21:05
    Ja polecam spryskać gotowe loki piwem. Wiem, że dla tych co nie próbowali rada może wydać się trochę dziwna, ale na prawdę bardzo fajnie utrwala i świetnie się sprawdza uśmiech
    Cytuj
  • anatolija 29 wrz 2010, 23:00
    czaczacza napisał:Ja polecam spryskać gotowe loki piwem. Wiem, że dla tych co nie próbowali rada może wydać się trochę dziwna, ale na prawdę bardzo fajnie utrwala i świetnie się sprawdza uśmiech
    Serio?! Ja bym jednak nie chciała pachnieć jak beczka piwa, nawet za cenę idealnej fryzury...
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum