Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Krem do suchej skóry, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Krem do suchej skóry

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • janna 2 gru 2015, 16:40
    Dermokosmetyki jednak są dobre, mnie odpowiadają, a mam też suchą i wrażliwą skórę.
    Cytuj
  • replacedsoulless 3 gru 2015, 10:22
    Ja stosuje oliwki do twarzy.
    Cytuj
  • zataraa2 4 gru 2015, 9:24
    veganka napisał:
    zataraa2 napisał:Ta seria essence jest świetna, też mam suchą skórę i jestem zadowolona z działania kremu, bo dobrze nawilża, co w zimie jest bardzo ważne uśmiech
    a jaki ma składnik ta seria oeparol, co za składnik tak nawilża skórę?
    Ma w składzie olej z wiesiołka uśmiech a on super działa na skórę. Znajoma, która zajmuje się zielarstwem dużo mi opowiadała o tym.
    Cytuj
  • UllKa 14 gru 2015, 14:02
    Wiesiołek można używać przy alergicznej cerze?
    Cytuj
  • sylwusia163 15 gru 2015, 21:29
    Tak, rzadko slyszałam żeby zioła uczulały. Do nawilżenia to oeparol hydrossense. Dla mnie własnie to jest najlepsze, że nie uczulaja bo mnie często się to zdarzało po różnych mazidłach.
    Cytuj
  • zataraa2 16 gru 2015, 9:12
    Do bardzo suchej skóry można też spróbować kremów na AZS, dobry jest atoperal z olejem lnianym.
    Cytuj
  • Daria05 16 gru 2015, 9:57
    UllKa napisał:Wiesiołek można używać przy alergicznej cerze?
    Oczywiście nie będziesz miała problemów. Jak najbardziej nadaje się do skóry wrażliwej.
    Cytuj
  • janna 18 gru 2015, 10:22
    ta seria hydrosense jest dobra do suchej skóry
    Cytuj
  • kifonda 31 gru 2015, 10:44     (ostatnio zmieniony przez autora 31 gru 2015, 12:02, w całości zmieniany 1 raz)
    Pij dużo wody. A oprócz tego dokładnie przejrzyj tę stronę http://www.vichy.pl/ Tam są kosmetyki do suchej skóry, które naprawdę odczuwalnie ją nawilżą. Zobaczysz, ze warto.
    Cytuj
  • poczytna 5 sty 2016, 10:28
    Ja polecam kremy do suchej skóry z linii Mary Kay. Dla mnie są idealne. Co prawda nie są to kosmetyki z niskiej półki, ale naprawdę dobrze działają na cerę i są bardzo wydajne. A teraz jeszcze przy tych mrozach - sprawdzają się idealnie. Ochrona skóry twarzy przy takiej temperaturze jest bardzo istotna. Nie zapominajcie o niej drogie Panie przymrużenie oka
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum