Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Krem do suchej skóry, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Krem do suchej skóry

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • sylwusia163 17 kwi 2016, 20:29
    A teraz na płyn miceralny jest promocja z oeparolu i drugie opakowanie dostajesz gratis. Zazwyczaj po usunieciu makijazu miałam suchą i podrażnioną skórę. A ten płyn jest delikatny, łagodzi podraznienia, skóra jest gładka i ukojona. Nie załuje zakupu i chyba kupie krem z tej firmy bo jak płyn sie sprawdził to z kremem podejrzewam będzie to samo.

    Cytuj
  • hanka100 20 kwi 2016, 9:33
    jarzebina napisał:No jak już znajdziesz ten jedyny to nie eksperymentujesz, ale żeby trafić w końcu na najlepszy krem to trochę testów jednak jest przymrużenie oka
    Ja na przykład mam bardzo suche dłonie. To pewnie konsekwencja tego, że za młodu nie dbałam o nie i teraz tak mam. Właśnie miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego kremu, trochę się natestowałam. Ale myślę, że już znalazłam to o co mi chodzi - garnier ma taką specjalną linię do suchej skóry, czerwone opakowania [url=http://www.garnier.pl/cialo/piekno/potrzeby/krem-do-rak]http://www.garnier.pl/cialo/piekno/potrzeby/krem-do-rak[/url] . Wiem, że jeszcze są emolienty któe stosuje się w łuszczycy czy azs, ale te kosmetyki są dla mnei za drogie. garnier mi wystarczy
    Cytuj
  • Natalia28 13 maj 2016, 15:05     (ostatnio zmieniony przez autora 20 maj 2016, 10:17, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja przymierzam się do zmiany kremu. Czytam ten artykuł http://idealna.net/sucha-skora-na-twarzy-i-sposoby-na-jej-zwalczenie i szukam czegoś nowego. Raczej będzie to coś od Vichy.
    Cytuj
  • Daria05 30 maj 2016, 14:07
    hanka100, moje ręce chyba nie przeżyłyby testowania. Smaruję się oeparolem balance, bo nie uczula. A dla mnie to olbrzymi problem, bo starałam się testować coś innego, to od razu skóra robiła się czerwona i swędziała.
    Cytuj
  • sylwusia163 31 maj 2016, 21:25
    Najgorzej jak nie możesz trafić na "swój" krem a eksperymenty pogarszają sytuacje niż poprawiają. Ja tak miałam. Tanie kremy uczulały, drogie były ok ale mój portfel na dłuższą mete nie wytrzymywał obciążenia. A oeparol jest idealny dla mojej ceny i wcale nie kosztuje tak dużo. Przymajmniej nie wydaję teraz połowy wypłaty na kremy do twarzy.
    Cytuj
  • janna 7 cze 2016, 1:37
    Bo to wcale nie prawda, że tańsze znaczy gorsze uśmiech Też używam tych co ty, serii nawilżającej i krem i płyn micelarny jest dla mnie najlepszy.
    Cytuj
  • Daria05 10 cze 2016, 6:49
    Bo to krem oparty na wiesiołku, naszym wiesiołku, a więc nie może być drogi.
    Cytuj
  • veganka 10 cze 2016, 19:01
    dla mnie od ceny ważniejsza jest jakość produktu a wiem, że akurat kosmetyki z wiesiołkiem są mega dobre dla mojej cery więc z nich korzystam.
    Cytuj
  • janna 11 cze 2016, 1:31
    Moja siostra tak kiedyś spuchła od jakiegoś kremu, że wylądowała na pogotowiu skrzywienie Od tamtej pory używa tylko dermokosmetyków, nawet z kolorowymi kosmetykami musi bardzo uważać.
    Cytuj
  • UllKa 14 cze 2016, 9:12
    Ja mam bardzo wrażliwą skórę, trudno mi krem dobrać.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum