Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Krem do suchej skóry, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Krem do suchej skóry

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jarzebina 10 lis 2016, 16:05
    Znam Cetaphil, używam i już zarejestrowałam swój paragon. Mam nadzieję, że szczęście sie do mnie uśmiechnie, bo zestaw jest naprawdę spory, z tego, co czytałam w regulaminie.
    Cytuj
  • korek90 28 lis 2016, 11:19
    Polecam krem La Roche Posay uśmiech
    Cytuj
  • veganka 5 gru 2016, 19:15
    moje ulubione kremy nawilżające to ostatnio dermokosmetyki z oeparola, bardzo dobrze nawilżają skórę bo zawierają emolienty no i są pozbawione parabenów które nie uczulają skóry więc moja cera jest w bardzo dobrym stanie.
    Cytuj
  • veganka 12 gru 2016, 13:52
    ja kosmetyki do twarzy kupuję już tylko i wyłącznie w aptece, bo wiem, że maja lepsza jakość i są pozbawione parabenów, więc nie będą uczulać mojej skóry. Od jakiegoś już czasu kupuję kosmetyki oeparola do twarzy oeparol hydrosence bo świetnie nawilża a zimą moja skóra potrzebuje odpowiedniego nawilżenia.
    Cytuj
  • Ecia 29 mar 2017, 18:37
    Veganka jak emolienty to ja bym poleciła Emolium do sprawdzenia, mają na prawdę dobre kosmetyki. Sięgnęłam po nie po raz pierwszy przy okazji urodzenia syna i sama zaczęłam je stosować. No i mają też kilka serii dla atopików czy diabetyków.
    Cytuj
  • nina_ky 14 kwi 2017, 10:23
    Przetestujcie też sobie masło shea. Jest idealne na wysuszoną skórę.
    Cytuj
  • zylek 15 maj 2017, 13:12
    Kosmetyk musi być przede wszystkim naturalny. KREM WITAMINOWY DO CIAŁA od Hildegard Braukmann. Działa, pomaga, robi różnicę - cera w końcu robi się normalna, jest miła w dotyku. Nie twierdzę, że natychmiast zrobi się idealnie, bo zmiany będą widoczne stopniowo, ale docelowo na pewno uzyskacie to, czego chcieliście.
    Cytuj
  • malamiii 26 maj 2017, 11:47
    Ja ostatnio używam od grupy adamed Oeparol, bardzo fajnie nawilża skórę. Wyczytałam kiedyś gdzieś na jakimś forum o tym kremie, bo nie miałam pojęcia o jego istnieniu ale naprawdę jest bardzo fajny także można wypróbować
    Cytuj
  • Kanita 30 maj 2017, 20:17
    Ja używam kosmetyków Oillan, z serii Med. Mam naprawdę ogromnie przesuszoną skórę, krem Oillan z 30% mocznika naprawdę ratuje mi życie! uśmiech
    Cytuj
  • kubakos 26 cze 2017, 13:30
    Moja żona używa taki krem marki Oeparol do pielęgnacji skóry. Ogólnie ma całą serię kosmetyków z tej firmy kiedyś mi mówiła że najlepsza jej firma jeśli chodzi o pielęgnację skóry
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum