Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Krem do suchej skóry, strona 8

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Krem do suchej skóry

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • veganka 14 wrz 2017, 12:30
    ja teraz do nawilżania ciała przeszłam z kremów na emulsję La Roche Posay Lipikar Lait, super nawilża i wygładza skórę, ale główny powód dla którego go kupiłam to fakt, że to dermokosmetyk bez parabwnów, ostatnio jak się naczytałąm jaką chemię w siebie pakujemy przez kosmetyki właśnie to teraz kupuję tylko naturalne kosmetyki bo są dużo lepsze dla nas i naszego zdrowia.
    Cytuj
  • veganka 20 wrz 2017, 16:30
    bardzo ważne jest to, żeby używać kosmetyków bez parabenów, teraz staram się ich jak najwięcej kupować w aptece, tak jak Lipikar któy de facto poleciłą mi dermokosmetyczka.
    Cytuj
  • giliniana 3 paź 2017, 13:04
    Taki czerwony od Garniera do bardzo suchej skóry jak dla mnie najlepszy uśmiech
    Cytuj
  • kinn34 5 paź 2017, 9:28
    Ja na sucha skore stosuje maść z witA Jesli kupuje krem to tez z ta witaminą, bo ona świetnie nawilża i wygładza zmarszczki.
    Cytuj
  • hasanna 12 paź 2017, 13:44
    Sama używam kremów nawilżających, bo moja skóra się mocno przesusza. obecnie stosuję krem od Mixa.
    Cytuj
  • Ecia 16 paź 2017, 20:07
    no i ja myję się olejkiem do mycia twarzy z evree z olejkiem różanym fajnie nawilża skórę
    Cytuj
  • janna 29 lis 2019, 0:07
    Polecam wam wypróbować kremy  klapp cosmetisc, ja w tej chwili używam  krem z wit A, retinolem, olejem sezamowym. To mój zdecydowany faworyt uśmiech Nawilża super, buzia jest gładka, bardziej jędrna, no super efekty daje ten kremik.
    Cytuj
  • Martyna29 1 gru 2019, 13:18
    U mnie fajnie sprawdzają się kosmetyki Enilome, mam suchą skórę i one właśnie świetnie nawilżają.
    Cytuj
  • Zonka25 31 gru 2019, 11:47
    A jakie konkretnie kupujesz kosmetyki z Enilome? Też się nad nimi zastanawiam ale nie wiem od czego zacząć.
    Cytuj
  • Patka91 30 sty 2020, 21:56
    Ja lubię ten z Botame z krem z kwasem hialuronowym jest świetny, buzia idealnie nawilżona.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum