Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Krem do suchej skóry, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Krem do suchej skóry

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • veganka 28 sty 2016, 15:35
    dziewczyny a w jakich kosmetykach znajdę ten wiesiołek, bo wiem że on wpływa dobrze na naszą skórę.
    Cytuj
  • jarzebina 31 sty 2016, 0:01
    Zapytaj w aptece o oeparol, mają kilka linii kosmetyków, opartych na oleju z wiesiołka.
    Cytuj
  • inka28 1 lut 2016, 13:08
    powinnaś stosować np. krem nivea, albo dla dzieci bambino, one są tłuste i bardzo dobrze nawilżają skórę, a na noc możesz stosować taką maść z apteki retimax 500, jest bogata w witaminę A i bardzo dobrze natłuszcza i regeneruje skórę
    Cytuj
  • Daria05 2 lut 2016, 12:02
    jarzebina napisał:Zapytaj w aptece o oeparol, mają kilka linii kosmetyków, opartych na oleju z wiesiołka.
    W aptece chyba najłatwiej uzyskać ewentualna poradę, ale czasem taniej może być w drogeriach, w których również można kupić nawet suplementy oparte na oleju z nasion wiesiołka.
    Cytuj
  • sylwusia163 19 lut 2016, 18:43
    Nie wszyscy udzielą ci porady. Niekiedy trzeba eksperymentować. Ja wypróbowałam wiele kosmetyków i oeparol sie sprawdził i długo nie zamienię bo ze skórą nie powinno się eksperymentować.
    Cytuj
  • jarzebina 22 lut 2016, 10:28
    No jak już znajdziesz ten jedyny to nie eksperymentujesz, ale żeby trafić w końcu na najlepszy krem to trochę testów jednak jest przymrużenie oka
    Cytuj
  • janna 26 lut 2016, 12:36
    Jeszcze co ważne, żeby użyć kilka opakowań, bo często po jednym zmieniamy krem na następny i ciężko wtedy zobaczyć efekty uśmiech Ja już sie o tym przekonałam i używam krem przez dłuższy czas.
    Cytuj
  • veganka 26 lut 2016, 13:02
    ja używam kremów oeraol z serii hydroessence, mają w składzie olejek z wiesiołka co jest istotne, poczytajcie sobie o nim.
    Cytuj
  • sylwusia163 29 mar 2016, 22:23
    Dla mnie też dizym plusem kremów oeparol jest cena. Jak na dermokosmetyki cena jest niewielka, a dla mnie to też ma znaczenie.
    Cytuj
  • kozka 7 kwi 2016, 14:51
    Słyszałyście o Beta-Skin? Mają w ofercie doskonały produkt na AZS, łojotokowe zapalenie skóry i łuszczycę - Natural Active Cream. Możecie go stosować także do codziennej pielęgnacji suchej i wrażliwej skóry, do regeneracji skóry po zabiegach kosmetycznych, po oparzeniach słonecznych oraz po goleniu. W dodatku jest teraz na niego super promocja do 9 kwietnia - rabat 20%. Przy zamówieniu należy wpisać kod rabatowy: Natural. Link do sklepu: https://sklep.betaskin.pl/pl/c/Beta-Skin-Professional/6
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum