Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Problem moczenie się, strona 12

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Problem moczenie się

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Uncia 1 lis 2021, 10:54
    Marta8001 napisał:A takie podkłady co są dostępne w doz nadają się też na przewijak albo w podróż z dzieckiem?
    U nas się sprawdzały, miałam też zawsze ze sobą w torbie aby przewinąć np. w samochodzie.
    Cytuj
  • artie 19 lis 2021, 1:14
    A nie orientujecie się może, czy nadal można w DOZie dostać te darmowe próbki wkładek z Teny?
    Cytuj
  • Marta8001 2 gru 2021, 10:46
    Tak, ponoć nadal można dostać te próbki w doz, sama pójdę jutro i jeszcze zapytam, potrzebuje dla babci.
    Cytuj
  • Wioleska 15 gru 2021, 22:14
    Tak można można, sama korzystałam z tych produktów i brałam próbki w doz zawsze lepiej sprawdzić co nam pasuje aby nie kupować czegoś niesprawdzonego.
    Cytuj
  • Moniszka 29 sty 2022, 20:47
    Mnie też udało się ostatnio wziąć te darmowe próbki w DOZ, problem z nietrzymaniem moczu zaczął się u mnie po porodzie i walczę.
    Cytuj
  • artie 31 sty 2022, 20:16
    Super sprawa. Ode mnie wielki ukłon w stronę dozu za tę akcję, bo dla wielu kobiet problem nietrzymania moczu nadal jest tematem tabu, a z próbek chętnie skorzystają i pewnie będzie łatwiej uśmiech
    Cytuj
  • jankowa 13 lut 2022, 11:33
    Dokładnie, nie trzeba kupować w ciemno całego opakowania tylko można sprawdzić na podstawie takich próbek wydanych przez DOZ.
    Cytuj
  • Marta8001 18 mar 2022, 23:13
    Wiecie czy promocja z tymi darmowymi próbkami środków higienicznych w DOZ nadal obowiązuje?
    Cytuj
  • DianaM 31 mar 2022, 19:09
    Tak, obowiązuje nadal, byłam ostatnio i można otrzymać darmowe próbki.
    Cytuj
  • Marta8001 26 kwi 2022, 23:02
    Super! bo potrzebuje dla babci, a nie do końca wiem jaki rozmiar, wybiorę się jutro do DOZ i zapytam o te próbki.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: wzdęcia