Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Problem moczenie się, strona 10

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Problem moczenie się

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Olivka89 1 sty 2021, 18:02
    A czy korzystacie z takich podkładów higienicznych z Teny? Widziałam je DOZ, zastanawiam się czy odpowiednio chłoną.
    Cytuj
  • Kanita 26 sty 2021, 22:59
    Właśnie te z Teny mają najlepsze opinie. W dozie możesz dostać próbki za darmo, żeby sobie sprawdzić.
    Cytuj
  • Patka91 30 sty 2021, 19:47
    Też się właśnie zastanawiam czy można jeszcze dostać w doz te darmowe próbki.
    Cytuj
  • artie 31 sty 2021, 20:23
    Zawsze można przecież dopytać farmaceutkę w dozie o te próbki, ale w moim nadal są ogólnodostępne uśmiech
    Cytuj
  • Ogryzka 31 sty 2021, 23:15
    Meggi85 napisał:Nie wiem czy macie ale warto tez pobrać aplikację. Dzięki aplikacji prowadzenie dziennika mikcji będzie niezwykle proste. Wszystko znajduje się w jednym miejscu, dziennik można uzupełnić kilkoma kliknięciami, a dzięki przypomnieniom, żaden zapis nie zostanie pominięty.
    Czy prowadzenie tego przez aplikację jest płatne?
    Cytuj
  • Meggi85 1 lut 2021, 0:02
    Nie. Zarówno aplikacja Suchy Poranek jak i całość w niej jest bezpłatna.
    Cytuj
  • Ogryzka 28 lut 2021, 22:36
    Powiem Ci, że pobrałam i prowadzimy. Bardzo wygodne bo mam ze sobą i mogę wpisywać na bieżąco. Aplikacja jest łatwa w obsłudze i nie muszę pamiętać o zapisach. aplikacja mi przypomina o nich. Super się z tego korzysta, plus dla suchyporanek.
    Cytuj
  • Meggi85 28 lut 2021, 22:42
    Fajnie że się zdecydowałaś. Dzięki aplikacji prowadzenie dziennika mikcji będzie proste. Wszystko znajduje się w jednym miejscu, dziennik można uzupełnić kilkoma kliknięciami, a dzięki przypomnieniom, żaden zapis nie zostanie pominięty.
    Cytuj
  • MartynKa79 4 mar 2021, 21:54
    Meggi85 napisał:Nie wiem czy macie ale warto tez pobrać aplikację. Dzięki aplikacji prowadzenie dziennika mikcji będzie niezwykle proste. Wszystko znajduje się w jednym miejscu, dziennik można uzupełnić kilkoma kliknięciami, a dzięki przypomnieniom, żaden zapis nie zostanie pominięty.
    A ta apka to przyda się do czegoś więcej? Jak się nazywa?
    Cytuj
  • Guziczka 7 mar 2021, 18:21
    Widzę, że dziewczyny wyżej zastanawiały się czy można jeszcze otrzymać darmowe próbki produktów z Teny w doz, to tak można jeszcze je otrzymać uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: wzdęcia